Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusom egyik emlője...

A kutyusom egyik emlője megnagyobbodott, ez rosszat jelent?

Figyelt kérdés
11 éves tacskó keverék kutyám van. Ma mikor megsimogattam, láttam, hogy az egyik emlője megnagyobbodott. A kutyám ugyan olyan aktív mint eddig, futkos és élvezi ha sétálunk, aktív. Mindenhol azt olvastam, hogy emlődaganata lehet. Kezdek félni. Szerintetek ennek nagy az esélye? Szeretnék hozzá orvost hívni, de nagyon aggódok. Szerintetek meddig élhet még a kutyusom, ha 11 éves akkor velünk lehet még egy 4-5 évig?

2016. márc. 28. 00:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Innen valószínűleg még akkor sem tudnám megmondani, ha értenék hozzá. Vidd el állatorvoshoz, az nem árt senkinek! ;)
2016. márc. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vigyétek el orvoshoz, minél hamarabb. Ez nem játék. Aggódással nem mész semmire, maximum addig húzod az időt, amíg már nem lehet rajta segíteni.
2016. márc. 28. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, nagy esélye van, de ha időben megműtik, simán veletek lehet még 4-5 évig, vagy akár tovább. Mindenképp mutasd meg orvosnak, ő majd megmondja mi a baj.
2016. márc. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!