Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám lehet, hogy fagyállót...

A kutyám lehet, hogy fagyállót ivott! Mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Van egy kis németjuhászom,aki lehet hogy ivott fagyállót.Az üvegben nagyon kevés volt és csak a kupakot rágta.30kg ez a kiskutya.Pár csepp is árt neki?

2016. márc. 28. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld a tüneteket: bágyadtság, nyáladzás, hányás, dülöngélés. Ha bármelyiket észreveszed, azonnal doki!
2016. márc. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 30 kiló, akkor gondolom, nem kiskutya... most csak a kupakot rágta? Akkor nem hiszem, h baja lett. De könyörgöm, ne hagyj előtte ilyeneket! Mert nagyon gyorsan elpusztulhat tőle.
2016. márc. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

VIDD DOKIHOZ!


És készülj,fel rá,hogy...

2016. márc. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha fagyállót ivott csak egy nyalásnyit is akkor kevés az esélye,hogy túléli.Nagyon mérgező.

Az én malamutom belenyalt,(láttam ,azonnal hívtam az állatorvost),de nem volt otthon és azt mondta ,hogy vegyem meg a legerősebb alkoholt amit kapok a boltba,és azt itassam a kutyával.Akkor van esélye,hogy túlélje.

Túlélte szerencsére.

Még évek múlva is emlegette mindenkinek.

Már látod rajta ha ivott belőle,akkor adj neki ha nincs orvos.

2016. márc. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi van a kutyussal?
2016. márc. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hell-ikon ***** válasza:

Jól mondja a 4-es, pálinkát, vodkát, bármilyen tömény van otthon vagy a közeli kocsmában itass vele!


De attól még az orvost se hagyd ki, mert gyógyszeres kezelésre is szüksége lehet. A tömény szesszel jó eséllyel csak időt nyersz.

2016. márc. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy van a kutyus?
2016. márc. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A kutyám jól van szerencsére.Én is ezt olvastam interneten,hogy alkoholt kell neki adni és tényleg jobban van
2016. márc. 31. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!