Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám fagyállót ivott...

A kutyám fagyállót ivott lehet tőle valami komolyabb baja? Már orvosnál voltam vele adott neki szurit. De még mindig nincs teljesen jól. Fekszik és szédül. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. dec. 22. 15:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell pihennie magát, lehet hogy hányni is fog! Az orvos mit mondott? Milyen szurit kapott?
2014. dec. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

[link]

nem tudom, mit kapott injekciót. De az ilyen mérgezés sokkal komolyabb dolog, mint amit egy injekcióval el lehet intézni.

2014. dec. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
3db szurit kapott kettőt a bőraljába 1et az izomba de nagyon rosszul van most vodkát próbálok itatni vele de nem nagyon akar inni először mindig nagyon szomjas volt most meg nem nem tudom mit csináljak
2014. dec. 22. 15:30
 4/18 anonim ***** válasza:
Ne vodkát itass vele, hanem vizet! Miért itatod alkohollal?
2014. dec. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
mert az semlegesíti a mérget mindenhol ezt olvastam amugy már hányt is és azóta nem akar inni
2014. dec. 22. 15:38
 6/18 sippara ***** válasza:
100%

Alkoholt addig kellett volna vele itatni, amíg el nem értek a dokiig, ahol aztán gyomormosás, infúzió, megfigyelés és imádkozás. Keress egy normális dokit. Az meg alap lenne, hogy tudom,mit adnak be a kutyának, nem "kap három szurit"

...

2014. dec. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
16%
Az én kutyáit miért nem tesznek soha ilyet?mert 100% foglalkozunk velük és figyeljük minden mozzanatokat!mindent elkell pakolni ami veszélyes lehet a számára és ügyelni kell rá hogy ne csináljon butaságot!!!
2014. dec. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

ma 15:56

A te kutyáid a te kutyáid. A kérdezőé pedig megitta a fagyállót. Miért is kellett ideböfögnöd, hogy mit nem csinálnak a te kutyáid? Valaki segítséget, tanácsot kért. Arra kellene koncentrálnod.

2014. dec. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen lehet komolyabb baja, bele is halhat. Fagyállóval itatott kajával szokták egyes emberek ölni a kutyákat. Nem igen tehetsz mást azon kívül,hogy elviszed egy normális állatorvoshoz.
2014. dec. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Másik orvos de sürgősen!!

Egyik ismerősöm kutyája belehalt (vagy macskája)

2014. dec. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!