Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámban majdnem 30 kullanc...

A kutyámban majdnem 30 kullancs volt, levert és nem eszik! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
10 hónapos goldi nem láttuk hogy a vizelete véres-e de figyeljük
2010. ápr. 4. 19:45
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
58%

nekem egy 7 hetes ugyanilyen kislány kutyám van

de azt mondja mindenki h ezek nagyon nyugodt kutyák, az én kutyusom pedig már ennyi idősen annyira hamis h szétharapja a kezemet is meg ugat meg minden

tudom hogy a kicsik szeretnek játszani, de félek h hamis lesz

nyugtass meg hogy a tied is ilyen volt és mostmár nyugodtabb:)

köszi

2010. ápr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
87%

Vagy itt:

[link]

2010. ápr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
85%
Ne várj vele keddig, ez szinte biztosan babézia lesz! Mindenhol kell lennie ügyeletesnek, keresd meg, mert erre nagyon könnyen rámehet! Imizolt neki minél előbb!
2010. ápr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
ő is ilyen volt ilyen rángasd meg a grabancát (ha harap)már az enyém is nyugodtabb
2010. ápr. 4. 20:11
 15/48 anonim ***** válasza:
77%

Gratulálok,ennyit a magyar kutyatartásról...

Nekem 5 kutyám van,de már koratavasszal folyamatosan bevannak kenve kullancs/bolha/tetvek elleni védőszerrel. Soha nem volt ilyen gondunk hogy bolhás,tetves,vagy kullancsos legyen egy kutyánk is. Máskor védekezz teis! Vidd el dokihoz ő tesz rá majd egy szert a nyakára ami 4 hónapig hatásos kb. 3,4 ezer forint,kibirod egy évben kétszer.

2010. ápr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
74%
Előre kellett volna gondolkodni, nem utólag... Nyakörv sz@rt sem ér. Olyat kérj amit a fején, nyakán hátán végigkensz. Nekünk nagyon bevált.
2010. ápr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:
Az előbb játszott velem, most lefeküdt aludni. Adtam neki innni, hogy nézzem a pisijét, de még nem kell neki. Amúgy védekeztünk, volt nyakörve, és jövő héten akartam neki venni spotot.
2010. ápr. 4. 20:22
 18/48 A kérdező kommentje:
de előtte úszott egy tóban a csepp akkor nem ért volna semmit
2010. ápr. 4. 20:23
 19/48 anonim ***** válasza:
64%

Keress már egy orvost!

Nem igaz, hogy ennyire nem érdekel a kutyád, és a jótanácsokra nem írsz semmit.

Ha baj lenne az egyik cicámmal, vagy kutyámmal én a világvégére is elmennék orvosért. Pedig nekem aztán vannak.

Menj és keress orvost!!!

2010. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
már megvannak fel is írtuk a tefonszámot csak mivel nem láttuk még a vizeletét nem tudhatjuk lehet h csak fáradt mert mint mondtam előbb játszott csak azt várjuk hogy pisiljen és ha véres abban a pillanatban hívjuk az orvost és már megyünk is
2010. ápr. 4. 20:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!