Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szökik el, illetve hogy...

Miért szökik el, illetve hogy tudom megakadályozni a családi balhét?

Figyelt kérdés
Van két kutyánk és ebből az én kutyim szereti kinyitni a kaput és meglépnek mind a ketten. Már dupla kutyazár van a kapun de rohadt okos és ígyis ki tudja nyitni.(nem sima kapunk van) Oda voltak tegnap is és apám berágott és bezárta az enyémet, mert persze mindig csak ő van leszidva... Én reggel kiengedtem a kutyim, nem fog egész nap bent rohadni a kennelbe(nem is pisil, kakil odabent). Apám meg mikor hazaért elkezdett izélni hogy nem engedhetem ki mert ha legközelebb kiengedem akkor agyonveri, meg majd valami kárt fognak tenni, vagy valaki bántani fogja őket... Értem én, de akkor is van valami ami mindenkinek jó lenne. Hogy lehetne leszoktatni a szökésről?
2016. márc. 30. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit sétáltatjátok, foglalkoztok velük? Csak mert attól még nem vagy jó gazdi, hogy a kisebb ketrecből kiengeded a nagyobb ketrecbe (a kertbe). Rendszeres séta és lefarasztás kell, ivartalanítás, ha nincs. Amúgy apád nagyon szeretheti az állatokat, ha azt akarja, hogy a kennelben éljék le az életüket. Minek kellett akkor kutya? Csak az unatkozó kutya tesz kárt a kertben.
2016. márc. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy meg kellene oldani, hogy ne tudja kinyitni a kaput (lánc, lakat például. Azért egy lakatot csak nem tud már kinyitni..)

Emellett sok-sok séta, futás, mozgás, lefárasztás, hogy ne legyen kedve szökni.

2016. márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kaput zárni, kutyát naponta sétáltatni, lefárasztani.
2016. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
+ ivartalanítan
2016. márc. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!