Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ebzárlat? Egész ország terület...

Ebzárlat? Egész ország területén érvényes most?

Figyelt kérdés
Mire számíthatok ha a felhívás ellenére kiveszem sétálni? Szajkosar nincs, de most egy hónapig ne vigyem sétálni? Mennyi a büntetés... már ha megbüntethetnek? Újságban volt benne, hogy ebzárlat lesz, a rókák szájon keresztüli "oltása" miatt. Sarkad városban, Békés megyében lakok.
2016. ápr. 3. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ezt tálaltam:


Békés megye


Időpont: 2015.03.26 - 04.17:


Murony


[link]

2016. ápr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy látom sétálni a kutyákat, én annyit teszek, hogy nem viszem ki a hozzánk közel lévő erdőbe. Inkább beviszem egy városi kutyafuttatóba (kertvárosban lakok, utálok ott sétálni, inkább autózok egy kicsit). Nem tudom milyen környékén laksz, ha városban akkor simán viheted szerintem, csak figyelj, hogy ne egyen fel semmit.
2016. ápr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A város közepén, és a parkban szoktunk sétálni. Inkább a rendőr büntetésétől, vagy egy feljelentéstől félek emiatt.
2016. ápr. 7. 15:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézz körül, mások hogy sétáltatnak, mert én sekit nem láttam szájkosárral. Legyen nálad, aztán ha közterest látsz, ráteszed.
2016. ápr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!