Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő alatt tudom felhizl...

Mennyi idő alatt tudom felhizlalni?

Figyelt kérdés

Kimentem külföldre és anyukámra bíztam a 3 éves boxeremet!

Nagyon lefogyott 7honap alatt, most egy hete vagyok itthon ugyan úgy adok neki enni,mint az előtt de nem látom, h hízna! 1kg tiszta hús+ néha táp(nem nagyon szereti) ennyi elég szerintetek?

Közepes méretű boxeről van szó...


2010. ápr. 5. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan kis termetű a kutyám, de irtó soknak találom az 1 kg húst.

Vidd el állatorvoshoz, hadd vizsgálja meg alaposan. Nem lehet, hogy bélférge van? Attól is fogyhat.

2010. ápr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

orvos tényleg jó lenne+valamilyen nagy energiatartalmú táp.

persze,hogy nem eszi a tápot,ha húst kap!

A hús önmagában nem tartalmaz minden vitamint,tápanyagot.

2010. ápr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Eléggé eltértetek a kérdés "magjától" Eddig nem voltak ilyen problémák, állatorvos pedig havonta jár hozzánk.
2010. ápr. 5. 18:53
 4/8 anonim ***** válasza:
én a kutyámnak adok konzervet és kutyatápot és ezt keverem össze, nagyon szereti de lehet, hogy az emberi maradék pl: csont, hús hasznosabb lenne..
2010. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én soványan kaptam meg a boxeremet igaz kölyök volt de kellett legalább másfél hónap mire szépen összeszedte magát!
2010. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha havonta jár hozzátok állatorvos, akkor kérdezd meg tőle, mert lehet, hogy csak te látod soványnak és igazából most van normális súlyban.
2010. ápr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1 hét alatt nem tud még meghízni, ahhoz, hogy te is lásd, hogy kerekedik, 2-3 hét kell minimum! Ne etesd túl, mert csak fosni fog.

Ha tényleg olyan sovány, akkor naponta 2x etesd, reggel-este, a napi adagját két részre osztva.

Legalább egy hónap kell ahhoz, hogy visszanyerje a súlyát, legyél türelmes.

A csak hús önmagában véve kevés, nem kap meg vele minden tápanyagot. Egészítsd ki rizzsel, tésztával, zöldséggel, gyümölccsel, joghurttal, kefírrel, túróval, tojással, vagy jó minőségű száraztáppal. Ha csak ilyen Chappy vagy Pedigree jut neki, akkor tök felesleges azt adnod, a jól összeállított házikoszttal (amiket írtam), többet írtam.

2010. ápr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2010. ápr. 6. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!