Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám felhizlalni a...

Hogyan tudnám felhizlalni a kutyámat?

Figyelt kérdés
Magyar vizsla kutyánk van és igy a téli időkre fel akarjuk egy kicsit hizlalni. Már sok mindennel probálkoztunk pl.: ilyen rántottlevesek meg tészta. Meg persze tápok. De az az igazság hogy nem is nagyon akarja enni a tápokat. LÉgyszi mondjatok valami kajafélét amivel lehetne rá valami +kilót adni.
2009. dec. 19. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Kis szalonnakockák,belekverbe pl. a rántott levesbe....
2009. dec. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Régebben a Bosnyák téri piacon vettem a sovány szetteremnek libanyakbőrt. Ebben van egy kimondottan vastag zsírréteg. Megfőztem és ledaráltam. Mivel én nem tápoztam, hanem főztem az ételt neki, ebből mindig tettem az ételébe. Sikerült felhizlalni egy kicsit és a szőre is gyönyörű lett tőle.
2009. dec. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Főzz neki tésztát, rizst, illetve adj neki kenyeret, esetleg szalonnát, kevéske zsírt, de persze csak kiegészítésként. A rendes hús ne maradjon el, tápot meg csak akkor adj neki, ha jó minőségűt tudsz neki adni, mert ha meg se eszi, akkor az ilyen Tesco-s meg Darling tápokkal amúgy se mész semmire hizlalás terén.

Én a tápot, pláne télen, meleg levessel szoktam felönteni (pl. húsleves, cukorborsó leves leve, stb.). Úgy sem eszi meg a tied?

2009. dec. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ugy megszokta enni. de magába semmilyen félét , pedig már az összeset kiprobáltuk...kicsit finnyás ugy látszik :S:S:S

de a szalonásat majd kprobálom

2009. dec. 19. 22:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Szintén vizslás vagyok.

Mi rántott levesbe keverünk húsnyesedéket/szalonnát és beleáztatva Purina tápot - magas fehérje és zsírtartalmút kifejezetten munkakutyáknak.

2009. dec. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!