Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit adtok a kutya fogaira?

Ti mit adtok a kutya fogaira?

Figyelt kérdés
Megnéztem a denta stix összetevőit, ès valami borzalom. Van esetleg valami más a fogbetegségek ellen?
2016. ápr. 5. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Milyen betegségre?

Doki látta már?

2016. ápr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Állatorvso mondta,hogy a denta stix csak jutalom falatnak jó néha napján,de fogat nem tisztít.


Nyers marha csont a legjobb rá!


Meg a száraz nagyon kemény kenyér.

2016. ápr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fogbetegség ellen. Mèg nincs betegsèg :)
2016. ápr. 5. 10:23
 4/9 anonim ***** válasza:

hoppá furán írtam :D

*Állatorvos

2016. ápr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Marhagége, nyers csont vagy csontos hús (mi eleve BARFozunk, az tisztán tartja a fogakat), esetleg néha füstölt csont, ilyemik. Ami puha, mint a dentastix és társaik, az eleve felejtős, nem tisztít. Legyen kemény, de még elrágható a cucc, és lehetőleg nyers, ne törjön szilánkosan.
2016. ápr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi rágócsontokat adunk neki, nem márkásat csak tescos 100-as csomaggal veszünk. Néha kisállateledel boltba egyet-egyet. Sokat rágja a faágakat a futtatóban. Azt mondta az orvos, olyan a foga mintha mosnánk:D
2016. ápr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az állatorvosom azt mondta, egy héten egyszer meg lehet mosni fogkrémporral a kutya fogát.
2016. ápr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

nekem ez a márka vált be a legjobban, néha kap, az enyémnek egész sokáig tart (mondjuk én elveszem tőle egy idő után, aztán másnap megkapja újra).

2016. ápr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a legolcsóbb és nekem a legjobb a főtt disznó vagy marhacsont! megfőzöm,kihül és eheti is, sokáig elvan vele :)
2016. ápr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!