Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen különleges keverékekkel...

Milyen különleges keverékekkel találkoztatok? Olyanokra gondolok, amikből azért nem jön veled szembe naponta 2 az utcán.

Figyelt kérdés
Én egyszer találkoztam egy kánaánkutya-malinois keverékkel. Illetve láttam képeken egy kutyát, akit Amerikában az utcán találtak és állítólag mudi-corgie keverék. Nem tudom, hogy tényleg az-e, de a feje nagyon mudis, a szőre is göndör, de a lábai rövidek, mint a corgie-nak.
2016. ápr. 5. 17:05
1 2
 1/11 klopusz ***** válasza:
100%

Gyerekkorom kedvenc kutyája egy Hami névre hallgató német juhász-tacskó keverék volt. Ebből biztosan nem jön veled szembe másik.


Nekem jelenleg berni pásztor - skót juhász keverékem van, Annyira jó kiállású, szép kutya, hogy többször megkérdezték már, milyen fajta.

2016. ápr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Képet tudsz küldeni? Nagyon szép lehet.
2016. ápr. 5. 17:13
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam egy tacskó-vizsla keverék volt a favorit:)

Alkatilag olyan volt, mint egy tacskó (csak hosszabb lábakkal), a bundája viszont egy az egyben egy vizsláé:))

2016. ápr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Németjuhász tacskó keveréket ismertem én is. Képet nem tudok mert már nagyon régen láttam. De nagyon jópofa volt! :) képzelj el egy 7kg-s Németjuhászt, apró lábakkal! A feje és a szőre az teljesen németjuhász volt! :)
2016. ápr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Manka68 ***** válasza:
100%

Nem én láttam, itt olvastam valamelyik kérdésnél egy kuvasz-tacskó keverékről. Azóta is próbálom elképzelni, de nem megy....

:-)

2016. ápr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősömnek beagle és német juhász keveréke van :D Úgy képzeld el, hogy beagle fej és német juhász test és szín :D
2016. ápr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A kedvenceim husky keverve corgival (olyan mint egy husky csak fele akkora lábakon) törpespiccel (olyan mint egy kölyökhusky még felnőttkorára is) és csauval (ez egy plüsskutya!!! [link] ) igazából kb bármit keversz huskyval az szép lesz.
2016. ápr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
itt van egy adatbázis a hibridekről, képekkel: [link]
2016. ápr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Multkor neten láttam tacsko pitbull keveréket. A feje pit ,a teste tacsko.
2016. ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Magyar agár-német juhász. Érdekes kutya volt, kicsit agár fejű, meg világos, kicsit csíkos szín, de német juhász alkat (kicsit sportosabb) és nj szőrzet jellemezte.
2016. ápr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!