Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS du ota kint van a kiskutya...

SOS du ota kint van a kiskutyam ruzsa. Mitol lehet?

Figyelt kérdés
Holnap elviszem orvoshoz ha nem megy vissza... mitol lehet ez?? Csak az eleje maradt kint.. nagy lehet a baj? ? Mintha belenne dagadva. ( a masik kutyam epp tuzel )

2016. ápr. 5. 20:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%

"Ezzel igazan sokat segitessz.."

Annyit segítek, mint amennyire értelmes a kérdésed.

A "kutyám ruzsa"?! WTF?

2016. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom ha nem tudod mit jelent. A kan kutyanak a penisze ahogy irtak a kommentben is .
2016. ápr. 5. 21:12
 13/27 anonim ***** válasza:
85%

"Nagyon sajnalom ha nem tudod mit jelent. A kan kutyanak a penisze ahogy irtak a kommentben is ."

Én meg nem sajnálom.

Pont nem érdekel, hogy a kutyás szlengben hogy hívják a kutyafaszát. De a válaszokból magam is rájöttem, viszont a kérdésed ettől függetlenül is egy tragédia. Ilyen mondatokért általános iskola harmadik osztályában megbuktatnának. És akkor még nem is az ékezetek hiányára gondoltam.


Felelős állattartóként miért nem ivartalanítottad még, ahelyett, hogy elnézed, hogy "macikat " dug?

2016. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
50%
Undi.. miért nem ivartalanítod? Szerencsétlen eb
2016. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Ha nincsen semmilyen értelmes hozzáfűzni valód nem igazán értem, hogy miért írtál??

Mindenesetre köszönöm a korrekt válaszokat és az oktatást is!! Csak olyan válaszadókat kívánok neked is mint te vagy, ha kétségbe vagy esve. További szép estét!!!

2016. ápr. 5. 21:49
 16/27 anonim ***** válasza:
Igen, nyilván mi vagyunk a hülyék.
2016. ápr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Amúgy ha rákerestél volna neten, rögtön találtál volna megoldást, akárcsak én 1 perc alatt: "vissza kellett volna húznia neki a bőrt (ha nem ment a kutyusnak magától), elképzelhető a fitymaszűkület, kezelést igényel. Ajánlott mihamarabb állatorvoshoz menni a kutyussal."

Amúgy yorki? Mert ahány ilyen kérdést tesznek fel abban mind azok vannak.

2016. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
52%

Nem latjatok,hogy szegeny gazdi ketsegbe fan esve mert felallt a kutyaja "ruzsa" :)))))

Erdekes,hogy mikor a kutyuska macit dugott (elnezest "macival sexelt")

akkor nem volt ketsegbe esve a gazdi.

13-as neked meg kulon koszonet,jol megnevettettel:)))

"Kutyas szlengben,hogy hivjak a ..."

2016. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Amugy annyit hozzatennek mert latom itt sokan ajanlottak az ivartalanitast,hogy ne felj az nem abbol all,hogy levagjak a ruzsocskat,hogy ne logjon ki.(biztonsag kedveert jegyeztem meg mert a kerdesedbol itelve ki tudja...szoke is lehetsz;) )

Jaaa es olyan kivancsi lennek macin kivul meg mit dug a kutyad?

2016. ápr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Hihetetlen milyen primitiv emberek leteznek..
2016. ápr. 6. 09:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!