Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfurdethetem mar a kutyam?

Megfurdethetem mar a kutyam?

Figyelt kérdés
Eleg piszkos lett es jo ido is van mar csak attol felek hogy megfazna..szerintetek?
2016. ápr. 7. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kinti vagy benti kutya?
2016. ápr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Még megfázik. Ahhoz kell 30 fok. Hiába érzed, hogy kellemes az idő pólóban például, de a fürdéshez az kevés.
2016. ápr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Megfürdeted, és utána megfuttatod addig, míg meg nem szárad.

Egyébként kinti, vagy benti?

2016. ápr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
megfürödhet nyugodtan már 20 fok felett, az én beaglem is hétfőn a 22 fokba fürdött, kószált a kertbe plusz kiült a napra és nagyon hamar megszáradt:)
2016. ápr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

kinti, benti, rövid- vagy hosszú szőrű? dús aljszőrzete van?

még nincs olyan jó idő, csak akkor fürdesd meg, ha utána csatak szárazra tudod szárítani, ha rövidszőrű akkor is kell hozzá hajszárító.

2016. ápr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pitbull es kinti
2016. ápr. 7. 20:14
 7/12 anonim ***** válasza:

Én az nj-met már hetek óta úsztatom a Dunába.

Amúgy, ha megfázástól tartasz, 2-3 órára bent is tarthatod, míg megszárad. Vagy használod a hajszárítót.

2016. ápr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

mivel neki nincs annyi aljszőre, ami vizes maradhat és amiatt megfázhat, megfürdetheted, de tényleg szárítsd meg és ha lehet legyen bent egy pár órát.

az úszkálás azért más mint a fürdetés, olyankor nem lesz vizes a bőréig, valamennyit szigetel a hosszabb szőrűek szőre, de ha megfürdeted nyilván lesamponozol a bőréig. akkor meg megfázhat, ha még hideg van és nedves marad egy picit.

2016. ápr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4-es voltam. Az én beaglem is kinti egy jól hőszigetelt házban. Ugye most fürdött. DE az időjárá előrejelzést nézve most nem ajánlom, mégse hogy fürödjön, mert hétvégétől le is hül (nem sokat) egy kicsit az idő ráadásul esni is fog, majd ráérsz utána, ha visszatér a szépidő:)
2016. ápr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bent megfürdeted, szárazra törlöd és

hajszárítóval megszárítod majd 2-3 óráig bent tartod a házban utána kiengeded és semmi baja nem lesz!

2016. ápr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!