Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen lépéseket lehet és...

Milyen lépéseket lehet és érdemes tenni ilyen eset után?

Figyelt kérdés
Kutyámat kb. 3 hete megtámadta egy kutya, akit póráz nélkül sétáltatnak. A gazdája oda se jött, én kiabáltam neki, hogy hívja be a kutyáját, aztán szó szerint elmenekült. A kutyám 2 kezelésre szorult emiatt, az egyik altatásos műtét volt, nem kevés pénz árán sikerült a szemét megmenteni. Mások is vesztek össze már vele, bicikliseket is támadt már meg, és a mi esetünknél még tanu is volt. Tudom a címét a másik kutyásnak.
2016. ápr. 9. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos semmit. Hidd el, tapasztalat. Egyik esetben 20 ezer volt, ott tudtam hol laknak. A pasas kiröhögött, hogy pereljem be, lesz*rja. Szóltam a köztreseknek, a jegyzőnek, de nem lett belőle semmi. Másik esetben egy cane corso kapta el a shar peiem, a gazdi meg lelécelt, azóta se láttuk, sajnos ismeri senki. Az csak egy 10es volt, de a combtőnél lyuggatták ki, így nagyon szenvedett, inkább ezért zavart. Egy bocsit megérdemeltünk volna. Sajnos abból sem lett semmi, cserébe viszont mindenkinek elmeséltem, így tudja mindenki hogy mi történt, és hogy mennyire aljas és sunyi módon lelécelt az illető.
2016. ápr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos semmit :( több ismerősömmel is történt már ilyen de egyiküknek sem fizetett senki...
2016. ápr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem az a 100ezer a lényeg, hanem az, hogy soha nem kötik meg és nem először támadt kutyákra, emberekre. Nagyobb baj is lehet...
2016. ápr. 9. 12:09
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez most nem arcoskodás akart lenni, nekem is sok pénz ez, de a lényeg, hogy meggyógyul.
2016. ápr. 9. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!