Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hányas méretű átmeneti/őszi...

Hányas méretű átmeneti/őszi overált érdemes venni a babának (amiben majd haza is hozzuk), ha október 10-re vagyok kiírva? 56-osat vagy 62-eset?

Figyelt kérdés
Már téli overált kaptunk, az 62-es.
2015. szept. 18. 17:28
 1/9 Bella169 ***** válasza:
56-os bőven elég. Az elején mèg az is nagy lesz.
2015. szept. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56-ost.
2015. szept. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk októberben még simán lehet 20-25 fok is akár, azért készüljetek lengébb ruhával is. Változékony az őszi idő, nagyon hideg, de relatív meleg is lehet.
2015. szept. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

októberben mondjuk én nem adnék téli overált a babára ;)

oké, melegen kell öltöztetni, de azért a 15 fokos őszt nem szabad összetéveszteni a -15 fokos téllel mert megbuttyan szegény baba :)

62-es jó lesz már karácsonykor. hiába nőnek gyorsan a babák, attól még nem tudsz rá 1-2 számmal nagyobb méretű ruhát adni.

októberre szerintem kiskabáttal készülj és plüss rugokkal, takarókkal, november végefelé meg lehet már belenő. ha meg nem, akkor elküldöd apát és vesz egyet ;)

2015. szept. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem is akarok majd rögtön télit ráadni. :) Venni akarok egy őszit, csak nem voltam benne biztos, hogy melyik méretet.

Köszönöm a válaszokat!

2015. szept. 18. 18:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
56-os bőven jó lesz.
2015. szept. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én nem értek egyet az előttem szólókkal. Az overál tipikusan az a ruhadarab, ami alá jó ha szükség esetén alá tudod öltöztetni a babát, és nem nagy baj ha kicsit nagy rá. És van olyan baba, aki mondjuk 55 centivel születik, nem tudhatod mekkora lesz. Nekem az 56-os méretet 3 hét alatt nőtte ki, 6 centit nőtt az első hónapban (amúgy 54-gyel született), biztos, hogy egy 56-os overált, ami alá még aláöltöztetem nem tudtam volna ráadni, csak maximum az első 2-3 hétben.

Én 62-eset vennék.

2015. szept. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52cm-rel született a kislányom, bőven jó volt az 56os overál még. Én nem vennék 62est, mert abban elveszik :)
2015. szept. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én november végére vagyok kiírva, és 62-est vettem. Az első lányom tavaszi baba volt, így neki nem kellett téli öltözet az első pár hónapban. Viszont ő 55 cm-el született, és nagyon hamar kinőtte az összes 56-os ruháját. Szerintem a húga is hasonló méretű lesz, és szeretném, ha márciusig hordani tudná az újonnan vett overált.
2015. szept. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!