Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Soha nem szokik...

Mit tegyek? Soha nem szokik le? Mikortól kaphat csontot?

Figyelt kérdés
Bichon frise kiskutyám van,3hónapos.Nem tudom leszojtatni a harapásrol.azt hiszem ő lett a főnök.mozog,vicsorit,magukat azt hiszi az játék csak nekem faj ahogy megtamadj kezem de a labat is nagyon szereti.kPott a seggére az orrára is már és annal jobban csinálja. A másik kérdésem fent van.

2016. ápr. 9. 15:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Puhább rágcsákat már most is adhatsz, mint pl a disznófül. Csontot én fogváltás után kezdtem el adni.

Egyébként magától sosem fog leszokni a harapdálásról és ha hagyod neki akkor egyre rosszabb lesz. Kicsit ciki szerintem, hogy egy 3 hónapos baba diktál nálatok. Ha nem tudod kezelni akkor menjetek kutyaoviba, mert durván a fejetekre fog nőni. Ebben a korban még bármire rá lehet nevelni, szóval hajrá. Foglalkozzatok is vele, ne csak dísz legyen.

2016. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Szerintem pont az a baj hogy túl sokat van vele foglalkozva.0:24ben vele vagyunk.sose nincs egyedül.minden nap setalunk játszunk.kis bekepzelt
2016. ápr. 9. 16:05
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez meg egy kiskutya. Ennyi a legtobb kutya 99% leszokik rola ha kovetezetesen jelzed fele, hogy amit csinal az neked szar. Az nem mukodik, hogy egyszer igen masszormeg nem. Nekunk is harapott raszoltunk mar nem csinalja csak nagyon ritkan, olyankor eldob mindent es nyomja a puszit ezerrel ahol kicsit erosebben harapott. Ne feledd ez egy 3 honapos nagyon fiatal kiskutya, nagy elvarasokat ne tamasszal fele meg, de legyel KOVETKEZETES.


Ami szamoma szomoru az a kommented, hogy bekepzelt a kutya 3 honaposan, szinte sertettseget erzek a szavaidbol.

2016. ápr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
33%
1. és 3. válaszoló valami konkrét tanács? nekünk 10 hetes labrador retriever kiskutyánk van de elég szörnyű néha vagyis az idő nagyrészében:D próbáltam már mindenfélét neten nézett kutyás könyvekből, youtube videókból de semmi nem hatotta meg.
2016. ápr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
49%
Tudom hoy cuki meg édes kiskutya, de ha nem ért a szép szóból és finom ütésből, rá lehet verni nyugodtan egy nagyobbat a fenekére, semmi baja nem lesz. Vagy a nyakánál megfogni és megrázni, az anyja is azt csinálja, ha idegesíti a kölyök. Az én kutyám is csak abból értett, ha kapott egy csattanósat a fenekére. Szépen le is szokott a harapásról.
2016. ápr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Az én csivavám így szokott le a harapdálásról: harapott akkor elkaptam a grabancát és rácsaptam picit az orrára egy határozott nem szabad szó kíséretével. A grabancát nagyon védte és ezért ő hamar leszokott róla.
2016. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Dehogy is.csak tényleg olyan kis bekepzelt.ha valami nem úgy van ahogy ő akarja akkor elcsapja a fejét és elsétal.elbukik az ágy alá,onnan figyel.ha ranezek elforditsa a fejét.😄 egyébként nagyon imadom.ő a legjobb barátom.ő nem egy kutya.ő csaladtak :) remélem minnél előbb leszokik mert nem lesz jo így.:/ velem alszik.reggelre arra kelek majd hogy hiányzik az egyik kezem😂
2016. ápr. 9. 16:42
 8/21 anonim válasza:
t
2016. ápr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
15%
A legnagyobb hiba amit a gazdák elkövetnek az az,hogy velük alszank. EGY KUTYÁT SOHA NE ENGEDJ AZ ÁGYRA,TESEM MÁSZOL AZ Ő HELYÉRE. Ez a kis kutya úgy a fejedre van nőve ahogy csak lehet!! Gondolkozz el rajta. Most tudsz ezen javítani. 1 szabály: SOHA DE SOHA nem engeded fel az ágyadra. Aző ágyát tedd az ágyad mellé és "úgy aludjatok eggyütt. 2 meg kell ezt a kutyá néha suhintani. ( szerintem á sem mersz kiabálni.) Ne agyon üsd. Eggy ujújjal az orrára ennyi...... NEM MEGBÁNTANI AKARLAK CSAK NEKED AKAROK JÓT. ÉSA KUTYUSNAK. KKÉRLEK GONDOLKODJ EL RAJTA. ha nem cselekszel egy 30 centis kis valami gog uralni. Szeretem a kutyákat nagyon én is. Én voltam a csivavás válaszoló is. Sok sikert!! TE VAGY AZ ÚR NEM Ő!! ÉRTED??? NEM Ő URAL TÉGED HANEM TE ŐT
2016. ápr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Remélem nem bántottalak meg vele
2016. ápr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!