Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy fotózzam le a kutyámat?

Hogy fotózzam le a kutyámat?

Figyelt kérdés
Mindig elfordul,elmenekül,morog ha egyenesen akarom beállitani...Amugy nem utom meg semmi sot nagyon szetetem...nem tudom miert..
2016. ápr. 9. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg te raktad fel ezt a kérdést is?? : Mit tegyek? Soha nem szokik le? Mikortól kaphat csontot? ........ esetleg ha mondod neki,hogy marad?
2016. ápr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Minek szeretnéd lefényképezni? Ha ő nem akarja ne erőltesd, ne bántsd.
2016. ápr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
POnt láttam erről egy képet valahol. Tegyél egy szalámit a telefonodra. Tuti oda fog nézni.
2016. ápr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jutalom falat- marad vagy ott áll vagy figyel- szavakra megtanítani mozdulatlanul állni.


Amúgy spontán képek jobbak a kutyákról :)


cuppogsz,fütyülsz nem figyel pár másodpercig?

2016. ápr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolso elotti.Igen azt lattam enis:D de csak ugag meg ramugrik harcol stb :D utolso:Cuppolok sipolok barmit csinalok ritkan nez ide de akkor is csak annyira h ne tudjam lefenykepezni



W

2016. ápr. 9. 18:50
 6/7 elwera ***** válasza:
A kisebbik kutyámat szintén lehetetlen lefotózni, de az rendesen fél az összes ilyen géphangtól. A telefontól is, a fényképezőgéptől is, a hajszárítótól, a darálótól, turmixgéptől. Elmenekül, kb így berohan a fürdőszobába a mosdó. Bezzeg a villámlástól és a tüzijátéktól egyáltalán nem fél. Nem tudom milyen előélete van, hogy mit csináltak vele, ami miatt parázik mindenféle ilyen hangtól. A telefon pittyenésétől is, elfordul és elszalad. Nekem egy ismerős fotózta le rendes nagy objektívvel, kicsit messzebbről, miközben én visszahoztam mindig a kutyát, mert még úgy is elszaladt. Elég ha meglátja a fényképezőgépet, ránézel vele, úgy menekül, mintha le akarnád lőni, vagy én ne tudom. Fura. De azért így az ismerősöm pár jó képet tudott róla csinálni.
2016. ápr. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 elwera ***** válasza:

*berohan a fürdőszobába a mosdó alá.


Amikor a ligetben fotóztuk a domb tetején, akkor meg lerohant a dombról mindig.

2016. ápr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!