Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A cocker spániel és a magyar...

A cocker spániel és a magyar vizsla jelleme, viselkedése hasonló?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 9. 19:48
 1/3 anonim válasza:
100%
Nekem spanielem van. Tudni kell hogy nem a legokosabb kutya nehez tanitani de megfelelo turelemmel es idovel sikerul az en kutyam nagyon okos de sok munka van benne. Nagykn jatekos, szofogado. Vizslarol nem tudok kulonosebben mit irni googlen beirod hogy "magyar vizsla fajtaleiras" vagy ugyan ezt spaniellel rengeteget megtudsz roluk.☺
2016. ápr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem vizslát van. Szó fogadó, értelmes könnyen tanul, akar később is. Szeret játszani es úszni. Viszont kell neki a rendszeres séta. Télre es hidegebb időkre be kell engedni a házba, bár a mienk most kapott fűtött hazát. Lakásba nem ajánlom. Emberközpontú, az enyém vonyit, ha elmegyek, vagy kimarad.
2016. ápr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem Cocker Spánielem volt, nagyon megbántam. Persze szerettem, meg minden, de a legbutább kutya volt, akit ismertem. Kb. hat éven keresztül próbáltam bármit is megtanítani neki, de annyira izgága, mozgékony kutya, hogy megsimogatni se lehetett... Enni többet evett kiskorában, mint a felnőtt szuka belga juhászom, tehát ennyit a Cockerről. Mamáméknál vizsla van, s bár küllemre szerintem erősen elmarad a Spanitól, inkább őt válaszd. Okos, éber és kitartó. Nagyon gyorsan tanul, és nagyon szerethető kutyus :)
2016. jún. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!