Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos kutyám mikorra...

3 hónapos kutyám mikorra nyugszik meg és nem sír, ugat, rágcsál egyedül?

Figyelt kérdés

1 hete van csak nálunk, napközben 2-3 órát kénytelenek vagyunk magára hagyni, ilyenkor ugat, sír és szétszed minden elérhetőt amit talál.

Hány hónaposan szokták abbahagyni ezt a viselkedést?

Ez csupán nevelés kérdése, vagy betudható annak is, hogy még nagyon fiatal?


2010. ápr. 6. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

3 hónaposan még semmit. hát ember, most hoztátok el anyjától.

kb másfél éves koráig ilyen lesz. persze nyugszik valamennyit, de nem sokat.lásd én opéldámat.

9 hós amstaff fáradhatatlan.

milyen fajta a kutyus?

Esetleg tudok mondani dolgokat rola

2010. ápr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
iGAZÁBÓL EGYIKSEM. Mert a mienket 2 hónaposan hoztuk haza, egy péntek délutáni napon, hogy hétvégén is sokat tudjunk vele lenni, hogy megnyugodjon, de az első perctől fogva úgy viselkedett mint aki nálunk született. És amikor egyedül volt otthon, akkor se lehetett egy nyüsszentést se hallani (szomszédok mondták) Szóval ez kutya függő.
2010. ápr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem olyan fél éves koráig, a miénk is ilyen volt, csak ő még a mi bokánkra is ment, most meg belénk se harapna.. viszont a másik kutyánk aki már nincs meg, mert nem birtunk vele (elajándékoztuk) , ő a nyári konyhából mindent kipakolt és széttépett még felnőtt korára is és hihetetlen féltékeny volt, pedig ugyanúgy foglalkoztunk mind a kettővel. Meg ez talán függ attól, hogy nő a foga, meg ilyenek.
2010. ápr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10:23 as vagyok, a mienk 10 hónapos amerikai staffordshire terrier, és kezdetektől nyugodt!
2010. ápr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A mamája staffordshire, a papa keverék.

Amúgy nagyon okos és rettentően "anyás", igényli a közelségünket, a foglalkozást.

Mi is most péntek délután hoztuk el, hogy legyen vele 3,5 fél napunk, de már dolgozunk és a munkabeosztásunk miatt egyedül van pár órát.

Tudom még az elején vagyunk, csak érdekel mire számíthatunk később :)

2010. ápr. 6. 10:28
 6/11 anonim ***** válasza:

első vagyok

a staffiktó nem lesz nyugtod. én mint egy bosszankodó 9 hónapos staffi gazdi mondom, hogy rágos fajta.

kárpit fotelt szétszedett hüvejknyi darabokra...

ettől fogva nagyon aranyos kutya. nem nagyon akar leszokni, de emellett takaros kiseb

2010. ápr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hurrá, na most megnyugtattál... :D
2010. ápr. 6. 10:37
 8/11 anonim ***** válasza:

nem tudom..

az én kutyámat én 11 hetesen hoztam el július végén és utána szeptemberben suli jött. addig szinte mindennap mindenpercet vele töltöttem féltem is mi lesz vele. de nekem ilyen problémám eddig még nem volt. sosem sír. nem kapar, hanem alszik.:)

2010. ápr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Valami tanácsot nem tudnátok?

Költöznünk kell pont a sírás, kaparás miatt és nem akarom, hogy az új albérletben is zavarja a szomszédokat, de a kutyától sem akarunk megválni.

2010. ápr. 7. 08:09
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekünk a Bach virág cseppek és a szoktatás az egyedülléthez segített, kb. 2 hét alatt megszűnt.Mi a költözés után jártunk így, szokatlan volt az új hely, mi is elmentünk és ott hagytuk, a 8 hónapos, tökéletesen szobatiszta kutyánk ugatott, nyüszített és bekakált!(tacskó)De a cseppek jók voltak, próbáld ki, valamint az ötperces szabály, hazaérkezéskor közömbösítés, elmenetelkor nem búcsuzkodni.

Sok sikert.

2010. ápr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!