Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy neveljem szobatisztává...

Hogy neveljem szobatisztává Yorky Terrier kutyusom?

Figyelt kérdés

2,5hónapos Yorky Terrier kutyámat hogyan neveljem szobatisztává?

Válaszaitokat előre is köszönöm!



#Szobatisztávánevelés #YorkyTerrier
2016. ápr. 11. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Akkor leírjuk csak neked tízezredjére is, hogy ne kelljen kereséssel fáradnod 😘


Nagyon gyakran vidd le, 2-3 óránként 10 percre. Ha odalent csinál bármit, akkor óriási dicséret, ováció, jutalomfalat, buksisimi. Ha a lakásban végzi a dolgát, akkor zéró reakció. Így hamar összeköti a kis fejében, hogy a lenti ürítés jó, annak örül a gazdi. Soha ne szidd össze azért, mert a lakásba csinált. Kb. 1-3 hét lesz, sok sikert.

2016. ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kessi91 válasza:
Így van, 2-3 óránként levinni, kora reggel és késő este is, lent pedig körül ujjongani, kaphat egy kis kaját is (én nem vagyok a jutalomfalatok híve, száraztáp is tökéletes erre a célra, amit a napi adagjából különítesz el). Pelust ne használj, hacsak nem muszáj (oltásokkal nem tudom, hogy álltok, tenyésztőtől/ismerőstől/menhelyről van-e). Ne büntesd egyelőre a bepisilésért bekakilásért, nagyon picike még , nem tudja, mik a szabályok, de ha négy hónapos korára is az orrod előtt pisili le a parkettát, akkor jöhet a bünti.
2016. ápr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!