Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet csinálni, ha a...

Mit lehet csinálni, ha a szomszédom többször mérgezett már meg kutyákat a utcából?

Figyelt kérdés

Mindenki tud róla, de bionyíték nincs rá. Csak mindig mondja, hogy a többi kutya se fog már sokáig élni.

Szombaton az én kutyámmal próbálkozott. Szerencsére őt még sikerült megmenteni, de sajnos nem minden kutyust sikerült.

Mit lehet csinálni ilyen helyzetben? Már legalább 4-5 kutya pusztult el mérgezés miatt az elmúlt 2 hónapban és 4-5 volt olyan állapotban amikor már szinte mindenki lemondott róla. Nem szeretnénk attól félni, hogy mikor melyik kutyus fog következni. Ilyen esetben van értelme a feljelentésnek? Mit tesz a rendőrség?


2010. ápr. 6. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
állatorvos hátha tudna valami okosságot mondani. Vigyázzatok a kutyusra, ne közelítse meg a pasit(?).
2010. ápr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
jelentsd fel meg házátkutatás. vagy költözz el
2010. ápr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy agyon kell verni,hogy többet ilyen eszébe ne jusson.

Bocsi,de ez az én véleményen,én már tuti valami ilyesmihez folyamodtam volna.

Szerintem a rendőrség ilyen esetben semmit nem tesz.

2010. ápr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Dobald be este kovel az ablakait. A szomszedok meg ne lassank semmit. Ezt tedd addig, amig meg nem erti a finom celzast.
2010. ápr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A házkutatással mit érnek el?

Találnak egy szál kolbászt...arra azt mondja nyilván hogy neki kell.

Ha patkánymérget találnak azt is egyszerűen kibeszéli. Meg ilyenért biztos nem fognak házkutatási parancsot adni.

2010. ápr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg kellene szervezni egy állandó figyelőszolgálatot és egyszer tettenérni az illetőt. Akkor lehetne hozzá rendőrt hívni. Ezen kívül érdemes lenne egy kamerát is felszerelni. Ja, és menj át beszélgetni vele, és legyen a zsebedben egy bekapcsolt diktafon. Próbáld meg rávenni, hogy bevallja a szándékát!
2010. ápr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11:31: szerintem koltozzon el a szomszed. Nehogymar neki tobb joga legyen ott lenni... Amugy eroszakra eroszakkal, terrorizmusra (megfelemlitesre)megfelemlitessel kell valaszolni.
2010. ápr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az állatorvos azt mondjs, hogy a mérgezés egyértemű, de nem igazán lehet rábizonyítani, mert patkánymérget bárki vehet. (Többen találtunk már az udvarunkan.) Megpróbálhatjuk feljelenteni, de valószínűleg nem lesz elég bizonyíték.
2010. ápr. 6. 11:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerelj fel kamerát, ha igazira nincs pénzed, akkor egy álkamerát, az is elriaszthatja. [link]
2010. ápr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A kamera jó ötlet. Meg a diktafon is. Már próbálkoztunk diktafonnal, de akkor épp nem vallotta be.
2010. ápr. 6. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!