Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy törzskönyve...

Mennyibe kerül egy törzskönyves kínai meztelen kutya? (True hairless)

Figyelt kérdés
Majd tenyésztőtől szeretnék egy ilyen kutyust venni, de fogalmam sincs hogy milyen árfekvésben van. Jófogáson láttam tenyésztő által hirdetett kiskutyát, a true hairless 150.000Ft, a powder puff 120.000Ft volt. Ez reális ár vagy ennél több szokott lenni? (Hobbi célra, később ivartalanítva lenne.)

2016. ápr. 13. 06:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
jófogáson normális tenyésztő nem hirdet, nekik saját honlapjuk van. én most így kapásból nem találtam a neten működő kennelt, ha mégis van, javítsatok ki. de ha tényleg nincs, akkor marad a fajtamentés (nem tudom van-e ebből a fajtából), vagy pedig külföldről veszel kiskutyát.
2016. ápr. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
igen, ez reális ár, amugy meg miért ne hirdethetne bárki a jófogáson? ugyanolyan hirdetési portál mint bármelyik, és ha valaki itthon szeretné tartani a kölyköket, akkor az egyetlen lehetőség, hogy találjon nekik gazdit, mivel akik kiskutyát keres, ezt nézi meg először. So-Soft kennelt ajánlom, nagyon jó idegrendszerü, és szép kiskutyái vannak. [link]
2016. ápr. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
egy tenyésztő is hirdethet a jófogáson, mivel az emberek nagytöbbsége ilyen oldalakon keres kutyát... Illetve a szaporítókkal csak így tudja felvenni a "versneyt" sajnos. A honlapjukat meg elnézést de sok tenyésztő lusta kezelni. Én mostkerestem németjuhászt és alig találtam működő honlapot... Viszont a facebookon elég sokan aktavak, én ott is szétnéznék a helyedbe:) (azokat a kenneleket is akoknek a honlapjuk esetleg halott, ha a kennel nevére nem dob ki semmit próbáld a tulajdonost beírni.:))
2016. ápr. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%

Egy jó tenyésztőnek nincs rá szüksége, hogy hirdessen, mert sorban állnak nála kutyáért, előjegyzés van.

Már akkor megvannak általában a kölykök gazdái, mikor fedeztetik a szukát...

2016. ápr. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
igazad van lehet egy fajtából van 1-2 ilyen tenyésztő, de nagy átlagra nem ez jellemző sajnos, mivel tenyésztőknél is jóval több kutya születik, mint amennyire kereset van:(
2016. ápr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Tenyésztők is hirdetnek jófogáson.


Sokszor meg van adva facebook vagy weboldal cím a leírásban. De ha felveszed vele a kapcsolatot kiderül melyik kennel és utána tudsz nézni valós e.


Facebook oldalak sokkal aktívabbak. Én is sok honlapot néztem már de a jó része 2010-2013 ban megállt. Na most ilyenkor vagy működik a kennel csak már nincs szerkesztve vagy pedig már nincs tenyésztés.


Amúgy reálisak a fent írt árak, ha törzskönyvvel,garanciával 8-9 hetesen 2 oltással chippel eladóak akkor az tenyésztő lehet.


Fehérlófia kennel-t is ajánlom,szép kutyáik vannak.


Meg fb-on van olyan csopi,hogy "valóban fajtatiszta kutyák eladása,adás vétele" vmi ilyesmi. Itt a szaporítók repülnek és csak valós tenyésztők tehetnek be kölyköket!!

2016. ápr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

neki is szép kutyái vannak:)

[link]

2016. ápr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
13%
Elhozol egy menhelyi keveréket és leborotválod, ivartalanítással együtt kb. ennek az árnak a tizedéből kijössz.
2016. ápr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sorban csak a már nevet szerzett tenyésztőknél állnak az emberek. A kezdőknek nagyon kemény dolguk van, hogy sikerüljön normális gazdát találni a kölyköknek. Hiába kiemelkedő minőségű a párosítás. Ezért nem szabad elítélni valakit, ha esetleg hirdetési oldalon is keres gazdijelöltet. Láttam én külföldi tenyésztőket is hirdetési oldalakon, nem akármilyen párosításokkal. Alaposan utána kell nézni a hirdetőnek, mert az igaz, hogy a 99,9% szaporító.
2016. ápr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

7. válaszoló, pont az a tenyésztő hirdeti a kiskutyákat, akit linkeltél. :) Kaszanics Kennel

2016. ápr. 13. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!