Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy törzskönyve...

Mennyibe kerül egy törzskönyves kínai meztelen kutya? (True hairless)

Figyelt kérdés
Majd tenyésztőtől szeretnék egy ilyen kutyust venni, de fogalmam sincs hogy milyen árfekvésben van. Jófogáson láttam tenyésztő által hirdetett kiskutyát, a true hairless 150.000Ft, a powder puff 120.000Ft volt. Ez reális ár vagy ennél több szokott lenni? (Hobbi célra, később ivartalanítva lenne.)

2016. ápr. 13. 06:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
45%
7-es voltam, nekem iserősömnek tőle van kutyusa, mondjuk neki póder pamacs változatban, de nagyon meg vannak vele elégedve:)
2016. ápr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

So soft messziről kerülendő

Megbízható tenyésztőtől vegyél, már ha kínai meztelent lehet itthon megbízhatótól venni. Mindenesetre jó tanácsként:nagyon nézz utána a kutya felmenőinek és persze a tenyésztőnek...

Bár Én egészen biztos nem vennék többször itthoni tenyésztőtől kínai kutyust

2020. jan. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Gondolom a kérdés már nem aktuális, de nekem van a So Soft kennelből is kutyám. Az utolsó válaszadóval egyetértek. Nekem sem kellene még egy abból a kennelből.

A Fehérlófiát ajánlanám hazánkban. (bár a legutóbbi alomban volt hibás kutya)

2020. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

So soft szaporító!

Sok olyan almot hozott le ahol a szülők nem szűrtek. A kiskutyák nem törzskönyvesek nem egészségesek. A kutyák társszerződéssel vannak leadva ideiglenes gazdáknak ahol fialtatják őket. A kiskutyákat nem számlával értékesíti. Remélem mielőbb beszüntetik a hatóságok a tevékenységét.

2020. ápr. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 mike74 válasza:
Tök jó hogy képbe akarsz kerülni a kölyökkutya árát tekintve. De ha reális képet akarsz, akkor számold ki az első éves költségeket. Igazából ez az amit bevállalsz. Itt találsz ingyenes ebook-ot, amiben elég jól összeszedték mire kell majd költened :-) [link]
2021. jan. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!