Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Született 8 kiskutyánk! Mi...

Született 8 kiskutyánk! Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés

Ma született 8 keverék kutya, ráadásul holnap lesz az oltás! Aki jön ki ember annál lehet jelezni az új kiskutyákat?

MÁS:

Nekem 2 kutya kell, a többire milyen megoldást tudnátok ajánlani, hogy megszabaduljak tőle?


2010. ápr. 6. 16:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%
Ez szép cselekedet volt kedves kérdező: újabb 6 gazdátlan kiskutya került fel a nehézsorsúak listájára.
2010. ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább az ilyen emberektől szabadulnék meg véglegesen,amilyen te vagy! Állj neki sürgősen gazdát keresni,hírdesd meg több helyen a kutyusokat!!!Utána pedig ivartalaníttasd a kutyát!
2010. ápr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%

16:59-es !

Nem lehet törölni a kérést, ez nem úgy működik! Itt fog jó sokáig még díszelegni !

Nem kell védeni a kérdezőt, ő csinálta magának a bajt , hát akkor ennyit elbír a kis lelke neki is !


Jaj a sajátodtól szerettél volna kettőt , ember te biztosan anya vagy ?? Józan ember ?? Igen és akkor a maradék 6 kicsivel mi lesz ?? Üsse agyon ?? Vagy mit képzelsz de most őszintén ?Belegondoltál ?? Tudhatta volna hogy nem 2 kicsi születik . De persze ész nélkül nehéz néhány embernek gondolkodnia ! Jellemző.

Ne mond már hogy 2 másik , mentett keverék kölyök nem lett volna jó . Ezért kellett leelletnie , a szukának megellenie 8 kölyköt, kihordani őket, szenvednie??

Vagy te örömmel szülnél meg 8 gyereket egymás után ??

Gondolom neked marha nagy öröm volt !

Szánalmas vagy anya létedre , már ne is haragudjál .


Igazis is , ha már itt tartunk : Tényleg dobjunk össze egy ivartalanításra neki ! Ja és én is segítek a kölyök elajándékozásban ! Nekem is írj !

2010. ápr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Akiteki ***** válasza:
0%

Néhány száz forintért lealtatja őket az orvos.

Siess, mielőtt beindul az anyjuk teje.

2010. ápr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nagyon olcsó az orvos egy ivartalanítás is 10.000.-körül van , egy oltás 1.500.- tól max 3.2000.-ig van.

Mégis az úlszülött kölyköket 2.000.-/db áron altat el az orvosunk (amúgy én aszisztens vagyok mellette)

De nem szivesen teszik meg ezt , főleg egészséges kölyköknél!

Amúgy a szuka teje ellés közben ebindul , már mindegy is !

2010. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ne is haragudjatok, de a szomszéd kutyája lett terhes, szal hivatalosan az övék a kutyák! Csak nekem kell intézkedni helyette...
2010. ápr. 6. 20:06
 17/19 A kérdező kommentje:
2010. ápr. 6. 20:15
 18/19 anonim ***** válasza:

Ja igen , és ha nem a tiéd a kicsik akkor ne úgy tedd fel a kérésdt hogy: NEKEM 2 kutya kell, a többire milyen megoldást tudnátok ajánlani, hogy megszabadulJAK tőle?

Tehát egyes szám első személybe írtad !

Ennyi ! Semmit , ne bátsad őket, hanem neveld fel majd 8 hetesen ajándékozd el őket . Ha már megszülettek .

Nehéznek tűnik?? Bizony , az is lesz , de tegyél meg mindent . Akinek van egy kis esze , az még mielőtt elaltatná őket, nem engedi hogy napokig még szopjanak , fejlődjenek .... minnél később altatja el a kicsiket valaki annál életerősebbek lesznek !

És ez undorító . Én azt mondom segítek neked az ajándékozásban .

2010. ápr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha "megszabadulsz"a kiskutyáktól,az állatkínzás és börtön jár érte!

Persze akkor nem,ha orvos altatja el őket.

2010. ápr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!