Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez mi lehet, daganat?

Ez mi lehet, daganat?

Figyelt kérdés
Van egy 8éves kutyám, sokat fájt a gerince mostanában ezért kap most gyulladáscsökkentő kúrát. Carprox a gyógyszer neve. 15kg a kutya,doki szerint még nem mondható öregnek. Most vettem észre egy diónyi csomót a marja,lapockája környekén csak 1ik oldalt. Vidéki vagyok de felhívtam a dokit,mondta hogy várjuk meg a kúra végét, 2nap és utana ha 3 napon belül nem múlik vigyük el megnézetni. Kedve jó stb. Szerintetek mi lehet? a másik oldalán nincs és nem is zsírcsomónak tűnik.
2016. ápr. 19. 11:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és nyersen etetem, féléve kb, jelenleg almaecet és olivaolajat kap de mindig más kiegészítőt. Húsban csirke,pulyka kacsa,marha de néha kap disznót és halat. De nem csirkeallergiás, semmi allergiája nincs. Fajtáját tekintve vizslaterrier keverék.kan.
2016. ápr. 19. 11:43
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet az injekció miatt. Ha nem nő látványosan, majd megmutatod, mikor visszamentek a dokihoz.
2016. ápr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ez nem injekció hanem tabletta.
2016. ápr. 19. 14:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet tályog, hematóma, jó vagy rosszindulatú kötőszöveti daganat. Mi ugyanebben a cipőben járunk a 4,5 éves kutyámmal, kapott antibiotikum injekciót, utána szedett pár napig Carproxt, de az ökölnyi duzzanat nem reagált sajnos. Tegnap voltunk vékonytűs mintavételen, hét vége felé lesz meg az eredmény, mi ez nagy tömör csomó. A citológia tutira megmondja, míg az orvosok szemrevételezéssel csak találgatni tudnak. Ajánlom neked is, akkor kiderül mi a gond, s nem is kerül aranyárban. Nekünk Budapesten 5000 forint volt, és nem is túlzottan fájdalmas vizsgálat.
2016. ápr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!