Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyák megjelölésére...

Kiskutyák megjelölésére melyik nyakörv biztonságosabb?

Figyelt kérdés

Ez:

[link]


vagy ez:


[link]



Amikor szopnak vagy másznak nem akad bele egyik mancsa a másikba? Vagy a szájával nem tudja meghúzni? Vagy amikor az anyja tisztítja.


Nem fulladnak meg a kölykök?


2016. ápr. 21. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:

az első! azt lehet állítani. Minden nap figyelni kell, ahogy nőnek úgy állítani. Meg ahogy nőnek, jön elő a sajátos megjelenésük! akkor már meg lehet őket ismerni!

befogadtam egy kutyát az utcáról, lefialt de elötte neten rendeltem egy bio, állatokra nem veszélyes kicsi festéket. Mindet máshol jelöltem meg, kb 3 hétig látszott de akkor már lehet tudni hogy ki kicsoda :)

2016. ápr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akarcsak az elozo valaszolo ,inkabb a festeket ajanlanam.

A nyakorvvel soha nem tudhatod,nem eri meg kockaztatni.

2016. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első mindenképp
2016. ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első, én tenyésztőknél mindig azt látom, mivel a kölykök nőnek jobb egy olyan ami állítható :)


Mivel a tenyésztők régóta így jelölik a kutyákat vagy szalaggal nem hinném,hogy lenne probléma.

2016. ápr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első. És folyamatosan ellenőrizd és állítsd, ahogy nőnek.
2016. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor az elsőt rendelem!
2016. ápr. 23. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!