Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkinak nyakörv vagy kullancs...

Yorkinak nyakörv vagy kullancs, bolha elleni csepp a biztosabb megoldás?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 4. 11:35
 1/8 A kérdező kommentje:
A szőre mindig rövidre van nyìrva. A válaszokat köszönöm.
2016. ápr. 4. 11:37
 2/8 anonim válasza:
Szerintem fajtól független, hogy mit használj. Bármelyiket is használod, tudnod kell, hogy a hatásuk nem tart addig, ameddig rá van írva. Próbáld ki mindkettőt, persze egymás után, és tapasztald ki magad. Nyakörvből pedig nem ajánlom a 3 hónapnál tovább tartót.
2016. ápr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm.
2016. ápr. 4. 13:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel a yorki sokat van emberközelben, szerintem a nyakörv nem annyira jó dolog lehet.A Bravecto, vagy a havi spotonok belsőleg működnek. Így nem annyira lehetnek zavaróak .
2016. ápr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bichonjaim vannak és Forestot használunk és a kutyás körökben is sokan.


Mindenki eddig meg volt vele elégedve.


Biztos megoldás nincs, hely és kutya függő a dolog.


Pl az én kutyámba 14 év alatt ha 3-4 kullancsot szedtem ki!! Mondjuk akkor nem védekeztünk. Bolhás egyszer volt akkor is mikor megőrzésre bíztuk egy ismerősre.Férges sosem volt (le kopogom)


Másik kutyánk 5 éves. De belőle már 10 kullancsot tuti kiszedtünk az 5 év alatt.

Bolhás is volt 2x-3x, meg férges is.

Védekezni nem védekeztünk.


Mi mikor kirándulni,parkba mentünk OFF! kullancsriasztóval fújtuk be őket évekig sosem voltak kullancsosak,még a kullancsos parkban sem. Mikor meg a városban vagyunk és nem fújtuk őket be,akkor persze beléjük mentek.



Szóval ezzel azt akarom mondani,hogy sokat számít a kutya maga,mint akár az embernél is van akit jobban szeretnek a szúnyogok van akit meg se csípnek a szezonba :)

2016. ápr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hamarosan megyünk erdei kirándulásra, ezért is foglalkoztat a dolog. Valószínü cseppezni fogunk, csak hát abból is annyi féle van. Mindenkinek köszi :)
2016. ápr. 4. 16:56
 7/8 jegecske ***** válasza:
Van bolha és kullancs elleni tb, ami 3 hónapig véd, de kell havonta 1tb ami a szúnyog ellen véd /szivférgesség/
2016. ápr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mi a tabletta neve szívféreg ellen?
2016. ápr. 10. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!