Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyasuliba járassam a...

Melyik kutyasuliba járassam a kutyám?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem van egy 1.5 éves kutyám akit már kisebb korában vittem suliba csak neki nem volt olyan hasznos mert szerintem olyan suli kéne ahol tudnak vele foglalkozni (többet).Ő egy Border Collie okos is,csak a többi kutya szerintem picit elvonja a figyelmét...(ő egy nagyon játékos kutyi és mindig a többieket figyel :) ) :( És kérlek csak értelmes válaszokat adjatok..aminek hasznát is vehetem ... :D

2016. ápr. 22. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy alap engedelmesség tanfolyam elvégzése után érdemes vele valamilyen kutyás sportot választani (mint pl. az agility).

A suliban Te foglalkozol a kutyával, a kiképző pedig elsősorban a gazdikat tanítja arra, hogy tanítsák a kutyájukat.

2016. ápr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen :) ez eddig oké, ez esetbe nem lenne jobb egy "magán tanár"? amúgy az agility tényleg nem rossz..köszi! :) (Csak szeretnék vizsgát letenni vele)
2016. ápr. 25. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!