Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Táppal etetők! Ti méritek,...

Táppal etetők! Ti méritek, hogy mennyi tápot kap naponta a kutyátok? A zsákra feltüntetett súly szerinti beosztás alapján adagoljátok, vagy egyénileg?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 22. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Én annyit adok, amennyit a beosztás ír :)
2016. ápr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A beosztás szerint, párszor kiméred mindig ugyanazzal az edénnyel, utána már nem kell mérni, ránézésre menni fog, mennyit kell adni.
2016. ápr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

A tapokon levo beosztas elegge altalanos.

Az elejen merd ki a feltuntetett adagot ami a kutyad sulyanak megfelel,ezt adod par napig es ha a kutya hizik csokkented,ha a kutya sovanyodik noveled.

2016. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
A zsákon lévő táblázat csak útmutatóként szerepel, egy ajánlás. Mivel minden kutya más, az adagok is kutyánként eltérhetnek. Először etess az előírás szerint, és figyelgesd a kutyádat. Látni fogod, hogy az adag pont jó, esetleg több/kevesebb kell majd belőle.
2016. ápr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

4es ugyanazt szeretted volna mondani amit en csak maskepp?

Ha lattad,hogy le van mar irva es nem tudtal semmi okosat hozzafuzni miert ereztel ekkora kenyszert,hogy megegyszer leird?

2016. ápr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én nem méregetem, hanem a kutyát nézem. mikor már pocakosodik visszaveszek. nálunk annyira haspók, hogy a trükkök és az agility is száraz tápra megy(csak itthon) és ilyenkor nehéz lenne méregetni az adagot.
2016. ápr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
A legnagyobb marhaság a tápon feltüntetett adagot adni...ha a kutya lusta és nem mozog,ugyanazzal a mennyiséggel nagyon elhízhat...ha viszont sokat futkározik akkor nem árt emelni az adagon. A tápos megoldások egyébként sem túl jók,miért nem főzöl neki inkább? Vagy ha nincs időd próbáld ki a BARF-ot. Sokkal egészségesebb mint a legdrágább tápok...
2016. ápr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

# 5-ös, ne haragudj, nem olvastam az előttem lévő válaszokat. Elnézést kérek tőled, ha ennyire rosszul érint, hogy én is etetek táppal, ráadásul én is úgy tudom a tápos etetéssel kapcsolatos dolgokat mint te, és még le is mertem írni. Sajnálom, hogy ezzel ilyen mélységesen megbántottalak. -.-


Az eszem megáll, hogy itt még az ilyenbe is belekötnek!

2016. ápr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!