Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tenyésztők célja az hogy...

A tenyésztők célja az hogy kihaljanak a keverék kutyák?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 23. 21:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
Igeeeennnn! És már alig van belőük, úgyhogy jó úton haladnak! Még pár év és a keverékeknek kampec! (Azért ennyire buta nem lehetsz, kérdező, hiába is próbálod elhitetni velünk!)
2016. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2016. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok tenyésztő, de szerintem esély nincs arra, hogy a keverék kutyák kihaljanak. Miért is kéne, hogy kihaljanak?
2016. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező...


Veszek egy Németjuhász és egy Akita fajtatiszta kutyát tenyésztőtől, összerakom őket, tádáá, keverék.

2016. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

2: amerre én élek, már egy keverék is sok euróért vannak:

[link]


Bár a fenti hirdetés enyhén túlzás, mert ennyiért németjuhász is van, de 100 alatt nincs.

De itt még sem támadják ezeket az embereket hogy mekkora mocsok szaporítók, pedig ők igencsak pénzt keresnek vele.


A másik amit nem értek, hogy a sok kutyabarát miért nem találja meg a kapcsolatot az otthon menhelyen levő szerencsétlen kutyák és az itteni kereslet közt?

2016. ápr. 23. 22:19
 8/26 A kérdező kommentje:

"Veszek egy Németjuhász és egy Akita fajtatiszta kutyát tenyésztőtől, összerakom őket, tádáá, keverék."


És mindjárt le is mocskos szaporítóznak. Egyébként nem ilyen egyszerű, főleg ha olyan tenyésztőtől veszed, aki megtiltja neked a továbbtenyésztését. Esetleg kötelez ivartalanításra.

2016. ápr. 23. 22:21
 9/26 anonim ***** válasza:
27%

Az a kérdés, hogy kihalnak-e.


Ebből a szempontból lényegtelen, hogy büdös szaporító vagyok-e vagy sem, tudok "csinálni" keverék kutyát, ergo nem halhatnak ki.


A tenyésztőnek meg nem mondom el, hogy épp büdös szaporítóvá készülök válni :P

2016. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

ma 22:19

Tudod, sok országban nem azokat szaporítózzák le, akik nem adnak törzskönyvet a kutyáiknak, hanem azokat, akik rossz körülmények között tartva a kutyáikat, "termelik" a kölyköket.

Aki törzskönyves kutyát akar venni, mert tutira akarja tudni a vonalat, vagy pl FCI kiállításra akar járni,az vesz törzskönyves kutyát.

2016. ápr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!