Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tenyésztők célja az hogy...

A tenyésztők célja az hogy kihaljanak a keverék kutyák?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 23. 21:50
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

" Az meg szánalmas, h az ottani menhelyek 1 része csak a támogatást látja ezekben a szerencsétlen kutyusokban:("


Én is így gondolom, bár nincs bizonyíték, de az egyik menhelyen olyan barátságtalanok az érdeklődőkkel, és annyira megbonyolítják a procedúrát, hogy elgondolkodtam hogy egyáltalán érdekük-e kiadni őket, és dolgozni azzak hogy hozzanak illetve mentsenek meg újakat, vagy egyszerűen kényelmesebb megtartani ami van, és felvenni a támogatást az államtól, meg a szponzoroktól.


Persze láttam másik városban normálisat is, ahol mondtuk hogy magyaroktól jöttünk, és mindjárt monták hogy van egy németjuhász féle akit magyaroktól mentettek, de mondjuk csak milyent szeretnénk.

2016. ápr. 25. 17:23
 22/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy te szeretnél-e menhelyi kutyát, de pl. itt nálunk debrecenben több menhely is szokott németországba kivinni gazdihoz kutyákat. (Debreceni kutyaház, Puli egyesület) Ha gondolod vedd fel velük a kapcsolatot:)
2016. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondták hogy nem szabad, mert mindet haza akarnám vinni.:)

A feleségem meg ragaszkodik a németjuhászhoz. Csak segítenék szivesen hogy megtalálja a kereslet a kínálatot.

A budaörsieknek is van német kapcsolata, de szerintem ritka az ilyen. Én ott szoktam besegíteni amiben tudok.

Nem tudom jó ötlet lenne-e német honlapot csinálni a megmenthető menhelyi kutyákról.


Régebben eljátszottam a gondolattal hogy magam is hozhatnék néha az utiköltségért, tehát önköltségen, de szerintem hamar belefutnék hogy fekete kereskedőnek néznek, így ezt elvetettem.

2016. ápr. 25. 21:44
 24/26 anonim ***** válasza:

Az előző 2 választ is én adtam. Innen elég gyakran visznek Németországba és Ausztriába kutyákat.

Ha mentett németjuhászt szeretnétek, vegyétek fel velük a kapcsolatot, biztos tudnak segíteni akár az utaztatásban is:)

[link]

2016. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Ez jó ötlet.:)

Az utazás nem gond, azt hiszem úgyis haza kell menni megismerni, foglalkozni vele legalább pár napot, mielőtt belevág az ember.

2016. ápr. 25. 23:16
 26/26 anonim ***** válasza:
igen:) Remélerm sikerül!
2016. ápr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!