Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor érdemes kutyát venni a...

Mikor érdemes kutyát venni a kislányomnak? Most 6 hónapos! Milyet? Labrador jó lesz?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 23. 22:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Jó, de a golden retriever is jó választás.
2016. ápr. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem jó választás a gyerek mellé egy kutya. És a labrador kifejezetten jó választás. Az én kutyám 2 hónapos korom óta van velünk a mai napig. Mind a ketten 14 évesek vagyunk. Mert én 2 hónapos voltam amikor a szüleim megtalálták a kis kölyköt. Egy autóból rakták ki és azóta is él még. Jagd terrier keverék. De a családdal nagyon hűséges és odaadó. Nagyon játékos de már öreg. Az idegeneket ugatja. Egy tökéletes kutya.

A labradorról még annyit hogy nekünk is van egy pici. A lakásban. Meg egy másfél éves baba is és nagyon szereti a labi a babát és fordítva is. De néha felugrik a babára és az arcát nyalogatja. Arra figyeljetek hogy ne harapdálja az éles fogaival és a karmai is nagyon élesek. :)

2016. júl. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!