Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá a szüleimet?

Hogyan vegyem rá a szüleimet?

Figyelt kérdés
Van egy kutyusunk. És én nagyon szeretnék ideiglenes befogadó lenni, vagy egy másik kutyát. Anyagi helyzetünk engedi csak a szüleimet kéne rábeszéni. Mivel próbálkozzak?
2016. ápr. 25. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Ha rákéne beszélni oket,akkor az mág rég nem jó.Tapasztalat.

Nem fognak rá kutyaként vagy családtagként nézni.Ugy lesznek vele hogy ha megmarad meg, ha elmegy, vagy elszokik,akkor ez van, nem erdekel,ugy se mi akartuk.

Saját példám: Volt egy palotapincsim, es sajnos megdoglott.Nagyon szerettem volna egyet, es rabeszeltem szuleimet, mert persze ok nem akartak. Namost fél éve van velünk uj kutyusom..Nem torodnek vele, ha nem vagytok nem jatszanak vele,enni sem adnak neki,leszarjak ot, ha oda megy elkergetik azzal hogy "takarodj innen te budos dog"..

Viszont multheten adtak nekem egy farkaskutyat ami nekik is tetszik es azzal ugy bannak mintha egy gyerek lenne..Mert ot akartak..

Szoval..

Es most johet az hogy "de hulye valaszt adtal ez nem igy van", meg lepontozhattok nyugodtan.. De tapasztalatbol irtam..

2016. ápr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy a szüleid miért nem engedik?

A meglévő kutyával ki foglalkozik? Ki viszi sétálni, orvoshoz, ki eteti, itatja, ki takarít kakit utána minden nap?

2016. ápr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én viszem sétálni, a kakit is én szedem. Az a bajuk hogyha már idekerül akkor nem tudják visszaadni mert családtag lett és nehéz elvállni tőle. Most beszéltem vele és azt mondta hogy nyár után esetleg lehet mégegy :)
2016. ápr. 26. 16:33
 4/4 anonim válasza:
Legyen egy cicád
2016. máj. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!