Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusom megbetegedett...

Illés Dani kérdése:

A kutyusom megbetegedett nagyon vedlik nagyon vékony hány nem eszik ha iszik keveset nagyon szomorkás és nem tudjuk mitől van és mit lehet kellene tenni? Lehetőleg gyors válaszokat kérnék! (állat orvosra sajnos mist nincs pénzem)

Figyelt kérdés
2016. ápr. 25. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted mi állatorvosok vagyunk? Nem. Nem tudjuk, mi baja lehet, ezt egyedül egy állatorvos tudja.
2016. ápr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvos tud rajta segíteni, ő tudja megállapítani, hogy mi baja van, mi nem. Gondolom nem 1 órája tart ez az állapot, ha már le is fogyott és hullik a szőre. Bármi baja lehet.

Lehet kérni részletfizetési néhány orvosnál, vagy kérj kölcsön pénzt valakitől, és sürgősen vidd el orvoshoz a kutyát. (Igen, az állattartás még mindig járhat váratlan állatorvosi költségekkel, nem értem ezt miért nem kalkulálod bele, mielőtt kutyát veszel magadhoz.)

2016. ápr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
Hát, akkkr vidd el allatdokihiz aztán majd kiderül mi van vele! :)
2016. ápr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Most erre mégis milyen választ vársz? Hiszel a távgyógyításban, vagy mit remélsz? Kérj kölcsön pénzt, és vidd el állatorvoshoz, vagy nézd végig, ahogy meghal a szemed láttára pár hét alatt, más lehetőség nincs!
2016. ápr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Állatorvoshoz azonnal!!!
2016. ápr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A kutyus életével játszadozol, ha nem viszed orvoshoz. Nem tudom mennyi idős a kutya, de ha fiatal és nincs beoltva a elvileg kötelező kölyök oltásokat akkor akár elkaphatta a Parvo vírust, ami az állat halálát is okozhatja. A másik lehetséges dolog az, hogy a kutyust megmérgezték/mérget evett/mérgezett patkányt fogott. Sajnos tudom, hogy borzasztó mikor egy kutyus mérgezés/halálos virus betegség miatt pusztul el, hidd el borzasztó érzés ilyen módon elveszíteni a kutyát, úgyhogy azonnal vigyétek orvoshoz, ha van pénz, ha nincs, mert otthoni módszer erre nincs. Csak az orvos tud segíteni rajta (persze ha nem későn avatkozott a dolgokba és tud még rajta segíteni). (Egy állat felelősséggel jár, ha nem tudsz vigyázni rá, inkább ne vállalj állatot.)
2016. ápr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mindenképp vidd az állatorvoshoz!

Én tavaly voltam így a cicámmal.

Pont nagyon sza....ul álltam anyagilag. De tényleg látszott a cicán, hogy ehhez orvos kell.

Kapott mindenféle gyógyszer, és többször vissza kellett vinni, és alkalmanként 5-8 ezret otthagyni. (heti 3-5 alkalommal)


Minden pénzem ráment, (ezt szó szerint értsd) és sehonnan nem tudtam kölcsön kérni.

Sajnos a végén mégis meghalt a cica, de legalább megpróbáltam.

2016. ápr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Sajnos pedig más megoldás nincs, mint az állatorvos.

Attól van, hogy beteg. De hogy konkrétan mi a betegsége, és arra milyen gyógyszer kell, azt mi nem tudjuk megmondani, csak az orvos.

Kérj kölcsön, fizetéselőleg, vagy kérj részletfizetést a dokinál.

2016. ápr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

Egy allatorvos vizit dija kb 1000 forint. Komolyan szuleid vegignezik ahogy szenved esetleg elpusztul egy allat? Tessek felajanlani hazimunkat, felretenni kicsi zsebpenzedbol, mert neharagudj ez nagyon gaz, hogy arra nincs penzed, hogy akit elmeletileg nagyon szeretsz ellasd.


A kerdesre is valaszoljak, akarmi lehet kb minden betegsegnek ez az elso tunete, hogy egyaltalan talalgani lehessen ennel tobb konkretum kell.

2016. ápr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
Orvos nélkül kezdj el ásni...
2016. ápr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!