Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy is van ez a hús tartalom?

Hogy is van ez a hús tartalom?

Figyelt kérdés

Még csak most fogalmazódik bennem a kérdés, így lehet kicsit kesze-kuszára sikeredik, előre is elnézést.

Szóval, kezdem ott h ugye mindenki sztárolja az acanát és orijent, bevallom én is, orijen nem jött be de acana igen.

a kérdés az, h pl. a grasslands tápjukban elméletileg 60% a hús.

Na most.. a zacsiján rá van írva, pontosabban úgy kezdődik a sor, hogy friss, csontozott bárány min. 13 %.

azon gondolkodom, h a Hills úgy kezdődik, bárányhús min. 36%, de a hillsen nincs feltüntetve, hogy mennyi benne összesen a hús. Mert gondolom hozzászámolják a pl. bárányhúslisztet is, ami acanában 12%.

akkor pl. a Hill's nem is olyan rossz, sőt?? Annyi h abban van kukorica, meg szójaliszt ami számomra kicsit negatív.

Vélemények?


2010. ápr. 7. 15:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

akkor te vagy eltévedve. már régen megállapították, h a sok zsír nem hizlal, a múltkor is benne volt valamelyik ismeret terjesztő filmben!

kell a szénhidrát az embernek, nem mondtam h nem, a túl sok szénhidrátról beszéltem.

kutyáknál pedig már nagyon rég megállapították h a túlzott fehérje nem okoz semmilyen problémát, nézz utána kicsit jobban, le vagy maradva.

2010. ápr. 10. 20:03
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a Hill's a 36%-ba beleszámolja a húslisztet is, az össz hústartalmat pedig nem bontja szét, hogy miből is tevődik össze. Ezt úgy értem, hogy a 36% lenne az össz. Ez persze csak egy ötlet, mert soha nem vettem még ilyen tápot, én is az Acanát használom. Ha hülyeséget írtam, akkor bocs.


OFF: Az előző válaszoló pedig tényleg tévedésben van a szénhidrátot illetően. Igenis hízlal. A szénhidrát a szervezet működéséhez szükséges üzemanyag, amit ha nem használunk fel mozgással, felhalmozódik a testünkben. Az emberi táplálkozás alapja nem a szénhidrát, jobb esetben. Szerintem az ősember nem állt neki kenyeret sütni, ha megéhezett. :D A búza és egyéb gabonák a népességnövekedés-élelmiszerhiány idején lettek népszerűek, mert nem volt elég hús, és olcsóbb a gabona.

2010. ápr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

értem, köszönöm:) ez volt a kérdésem, Te válaszoltál rá eddig :)

én is gondoltam rá, h akkor valóban ennyi az összes hús benne és kész?de akkor szerinted is.

akkor tényleg nem jó:)

köszönöm szépen!

2010. ápr. 11. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!