Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettem a Jack Russellemnek...

Krisz.1998. kérdése:

Vettem a Jack Russellemnek egy IDC Julius K9-es erőhámot, de bárhogy állítom, kidörzsöli. Mini méretett vettem neki, ami 7-15kg-os 49-67cm átmérőjű kutyának való. Miért lehet?

Figyelt kérdés
Az én kutyám kb 10kg (nincs elhízva), lazán mérve 53cm a mellhasa. Szerintetek visszavigyem és kérjem az egyel kisebb méretet ami 4-7kg,40-53cm-es, vagy inkább felejtsem el ezt a hámot?

2016. ápr. 29. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld meg a kisebbet
2016. ápr. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

egész nap rajta van vagy csak a sétakor? ha rajtahagyok bármit az enyémen, neki is kidörzsöli a szőrét egy-két nap alatt :(

szerintem először próbáld meg a kisebbet, sokat nem veszíthetsz :)

2016. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Csak sétakor, tehát kb 3xmásfél órát egy nap

Megpróbálom akkor a kisebbet :)

2016. máj. 2. 22:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Én inkább minőségibb hámot vennék a helyedben.. :)
2016. jún. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4. Válaszolónak:

A Julius K-9-nél nincs minőségibb hám :D .

És a kérdésre válasz:

Próbálj kisebb méretet.

Vagy állíts a hámon valamit

2016. aug. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Már hogy ne lenne minőségibb... Hunter, Hurtta hámok neoprén béléssel, na azok tuti nem dörzsölik ki sehol. A csat is sokkal jobb helyre esik, mint a Julius K-9-eseknél.
2017. jan. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm az utolsó válaszolónak,hogy nem nekem kellett más szemét felnyitni.


Én elhiszem,h. nagyon szuper az ilyen-olyan feliratok,de szerintem a kutya egészsége többet ér. Ugye bár K9 árában alapjáraton nincs benne a nyomás elosztó ergo,ha azzal együtt megveszem már ott tartok,h. egy jobb minőségű hám kijön belőle, pl. Ferplast Ergocomfort ( 3-4 éve intenzíven használom és semmi baja sem a hámnak, sem a kutyámnak) vagy ha még spórolunk egy picit még szuperebb, Ruffwear. Arról már nem is beszélve,h. elég sokan panaszkodtak rá, mivel kidörzsöli a kutya szőrét, bőrét. Én örülök,hogy magyar találmány, gyártmány, de szerintem van még hova fejleszteni.. Főleg,h. ilyen rövid séta alkalmával így dörzsöl. Mi lenne nálunk? Teljesítménytúrázunk, néha futunk is.. Német meztelen Spitz :DD :)

2017. jan. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok benne biztos, hogy magyar találmány. :)


Szerintem egyébként a Julius K-9-es termékek egyáltalán nem olyan nagy számok, nem értem mit esznek rajta annyian. Több cuccot is kipróbáltam már ebből a márkából, a termékfotó sose egyezett a termékkel (ami nem korrekt üzletpolitika) és a konstrukció se volt a legjobb (nyakörvek). A hámokat csak a boltban néztem meg, elég durva hevederrel készülnek, én rá nem adnám a kutyámra.


Amúgy minőségben a korábban említettek mellett nagyobb testű kutya (pl. amstaff, kanári szigeteki kutya, stb.) esetében ott van még az El perro márka (Pitbullstore Hungary néven is fut),ami árban kb. ugyanannyi, mint a K-9-es de össze lehet hasonlítani az anyagmennyiséget/minőséget :D

2017. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mind1, h. magyar vagy sem. A lényeg, h. van ennél sokkal jobb hám is. :)
2017. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!