Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiállításon, de hogyan? Többi...

Kiállításon, de hogyan? Többi lent!

Figyelt kérdés
Tudom furcsa kérdés lesz,de vagy egy fajtatiszta border collie-m,és kiállításon fogunk részt venni,de a felvezetésünkben becsúszott egy kis hiba,hogy a kutya a hát vonalánál feljebb emeli a farkát,ami nem megengedett.Hogy tudnám leszoktatni erről vagy megtanítani?(Próbálkoztam,hogy egyet lépek és mikor emeli,a kezemmel letolom és mondok egy vezényszót rá,ami a "le" . ) Nem nagyon látok eredményt,lehet kéne adnom egy kis időt neki,de kíváncsi vagyok a szakmai tanácsaitokra!Előre is köszönöm

2016. máj. 2. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Mióta próbáljátok? Mikor lesz a kiállítás?
2016. máj. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

Jelenleg 11 hónapos.

Ez lenne a 3 kiállításunk,de mindig tanul az ember valamit.A kiállítás kb egy/másfél hét múlva lesz.

2016. máj. 2. 22:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Tenyésztőjével nem beszéltél erről?


Illetve egy handlerrel sem ártana konzultálni,ők azért sokkal szakmabeliek és lehet van rá vmi praktika.


Ha neki ez a farok tartása arról szerintem nem lehet le szoktatni főleg,hogy 11 hónapos.

2016. máj. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Ha a kutyának hibás faroktartása van,és ez nem megengedett, az azt jelenti, nem tenyészthető tovább.Ha ezt valamilyen módon csak a kiállításra , a pózolásra eltüntetik, az finoman szólva is csalás.
2016. máj. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó ez nem igaz!! A standard szerint mozgásban, terelés közben maximum hatvonalban lehet csak. De ha boldog a kutya fent van a farka....
2016. máj. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen,pontosan ahogy az utolsó mondja. Az a baj ha ráadom a felvezető pórázt annyira elkezd örülni,főleg ha dicsérem, mikor futunk a farka hát vonala felett van.És ha valamit jól csinál igen is meg kel dicsérni,különben megutálná.Viszont állításnál teljesen szépen tartja.És nyugodjon meg aki írta, igenis járok vele ringdresszúrára,és ott említették meg a faroktartást.Esetleg valakinek nincs erre valami tippje?
2016. máj. 4. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!