Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni a kullancsok...

Semmi, szinte por.. kérdése:

Mit lehet tenni a kullancsok ellen?

Figyelt kérdés
Kutyám ellen folyamatos hadjáratot folytatnak a kullancsok. Folyamatosan kell kiszednem belölle ezeket az undorítò lènyeket. Mivel lehet elriasztani őket?
2016. máj. 3. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokféle kullancs elleni szer van a piacon, csepp, nyakörv, tabletta. Nézd végig a kínálatot és döntsd el melyik a legjobb a kutyádnak, vagy kérdezd meg az állatorvosotokat, hogy ő mit ajánl.
2016. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mielőbb keress megoldást, mert én egy kezemen meg tudom számolni, életében mennyi kullancs volt a 7 éves kutyámban, és ebből 2x babéziás lett.

Az egy dolog, hogy azonnal doki, és kb 15-20ezer a kezelés, de 1-2 nap alatt belepusztul, ha nem ismered fel időben és nem viszed orvoshoz...


Nálunk a nyakörv nem jött be.

Szóval csepp, vagy tabletta.

2016. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Végig kell próbálni nektek mi válik be.


Nálunk a cseppek és a kiltix nem ért semmit.


Forestozunk 2 éve,le kopogom egyikben sem volt kullancs! Pedig mentünk kullancsos helyre.


Foresto nyakörv vagy bravecto tabletta,bár olvastam,hogy vkinek bravecto mellett is volt szívott kullancs a kutyájába. Szóval 100% védelem nincsen :/


Még a geránium olajjal együtt talán több az esély,hogy nem megy kullancs a kutyába. Sajnos 2-3 védekezési forma kell egyszerre.


Egy nem mindenhol elég.


Nálunk eddig elég,bár szunyik ellen nem véd a Foresto

2016. máj. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!