Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8hetes kiskutya éjszakánként...

8hetes kiskutya éjszakánként rettentő hisztis, nem tudunk aludni tőle. Valaki tippet adna? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem szabadna kimenni hozzá de nagyon sokáig visít és a párom is én is dolgozunk és kimegyek a kutyushoz, hogy legalább ő tudjon aludni. Ha valaki tudna jó praktikát rá azt megköszönném ha írna! A kiskutya 8 hetes és 3 napja van nálunk.

2016. máj. 3. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

szia :) saját tapasztalatból mondom, egyszerüen meg kell szoknia és nem szabad kimenni hozzá! De ha tényleg nem lehet kibírni, akkor vidd (ha az udvaron/kertben van) be egy helységbe ahonnan nem tud kijönni! Rakjál oda neki egy puha takarót esetleg játékot amin az ö szaga van!

Remélem tudtam segíteni! Sok sikert! :)

2016. máj. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két hét szabi.
2016. máj. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
0%
Jaj de edes lehet akar mint az enyem 6 hetesen. Es igen meg kell szoknia meg a helyet, ezt abba fogja hagyni valoszinuleg. Az enyem ket heten belul abbahagyta miutan hozzank kerult de szerintem ez kutyafuggo is <3
2016. máj. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Hova mentek "ki" hozzá?
2016. máj. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Nekem az jutott eszembe, hogy fárazd ki este és nem lesz energiája hisztizni. :)
2016. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk az elso par hetben megoldas volt, hogy szobaketrecben aludt az agyunk mellett. Megszokta a ketrecet, utana mar ott aludt ahol a ketrec volt. Most mar az eloszobaban alszik.
2016. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Praktika?? semmi..


1-2 hétig tart ez aztán majd leszokik róla magától,nem kell ki menni hozzá.


Általában aki kiskutyát vállal 2 hét szabit érdemes kivenni.


Egy 8 hetes kutyát amúgy sem hagyunk egyedül 8 vagy több órára!!!

2016. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem hagyjuk magára 8 órán keresztül, 1 órát kell kibírnia csak... Az előszobában van kint, nem akarjuk beengedni a hálóba, más helységbe sajnos nem megy.
2016. máj. 3. 21:28
 9/13 A kérdező kommentje:
Jövő hétre tudtam csak kivenni szabit, sajnos nem olyan a munkahelyem ahol "ilyen apróság" miatt elengednek csak úgy szabira... Kinti benti kutya lesz majd csak amíg nem lesz meg az oltás meg a védettség addig nem engedem ki.
2016. máj. 3. 21:31
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért nem mehet be a hálóba? Egyébként ha most sem vagytok következetesek ne sok jót várjatok.
2016. máj. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!