Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adjak neki, hogy hízzon?

Mit adjak neki, hogy hízzon?

Figyelt kérdés
Van egy bichon bolognese kiskutyám, 2éves lesz lassan. Acana táppal etetjük, illetve próbálnánk..de sokszor a fejét is elhúzza, vagy pár darabot eszik belőle amikor kínálgatjuk. Csirkéset nem ehet,mert vakarja tőle a fülét. Szoktunk még tojást is adni neki, meg ha van alkalma és épp nem rá figyelünk akkor lop a macskák kajájából, ők is minőségi tápot kapnak de az még is csak macskának való, nem kutyának. Ha van valakinek valami ötlete azt kérem írja le! Féreghajtót is kap a kutyus és a macskák is.

2016. máj. 3. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Húst.
2016. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzá írni,hogyha olyan kaja van itthon amit megehet ő is akkor szokott belőle kapni.
2016. máj. 3. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Le rakod a kaját, 5 perc múlva fel veszed. Ezt addig míg meg nem eszi. Csak hiszti. Gondolom kap mást.


Nekünk is bichonjaink vannak és volt mikor 5 napig nem ettek semmit,utána ne félj ették rendesen a tápot és nem próbálkoznak sztrájkkal. Van mikor muszáj következetes lenni.


Egy ismerősöm addig húzta ezt míg a kutya csak csirke mellett evett spániel volt nem kevés pénzébe került csak csirkemellel etetni végül a kutya azt sem ette meg tudta kap majd mást. Mikor mondtam mit tegyen meglepődött,hogy csak ennyi lenne. 6 napig éhezett a kutya. A lehetőség előtte volt kapott 5 percet,hogy elkezdjen enni,hát nem akkor nem.



Illetve ha napközben kap nasit,lopkodja a macskatápot akkor lehet napközben elegendő kajához jut és a vacsi nem kell neki.


Illetve próbálj meg más tápot,hallottam már,hogy acana táptól nem hízott a kutya, én etettem vele nekünk maximálisan bevált!!


Hipoallergén még a Brit Care. Illetve a Platinum is jó.


Ha új tápot veszel fokozatosan szoktasd át.


De előbb szoktasd arra,hogy egye meg ami előtte van,ha majd szépen enni fog és mondjuk minden nap eszik rendesen és egy hónap múlva sem hízik egy grammot sem akkor válts tápot. Hány kg?

2016. máj. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Kipróbálom ezt is.

Ősszel volt neki egy ivartalanítása, 3x műtötték 1hét alatt, mert mindig szét ment a varrata a hasfalom belül (csoda,hogy túl élte). Azóta nem tudja összeszedni magát evés témában. 5kg

2016. máj. 3. 22:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Bolognese max 4 kg lehet,ha jó helyről van.Szóval a standard szerint a 5 kg már soknak is számít.


Ivartalanítás előtt is ennyi volt???


Az sincs kizárva eleve ilyen alkat

2016. máj. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!