Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem szeret a kutyám? :' (

Nem szeret a kutyám? :' (

Figyelt kérdés
2 hete kaptam meg első kiskutyámat. Én vagyok vele a legtöbbet! Velem alszik (mármint nem az ágyban), én viszem a legtöbbször sétálni, én nevelem és én játszom vele állandóan. Mégis ha elmegyek iskolába és hazajövök nem túlságosan örül nekem. Ha apukám vagy anyukám jön haza valahonnan akkor fel-alá rohangál és ugat örömében. A farkát meg úgy csóválja hogy majdnem leszakad!(vicc) Lehet hogy annak ellenére hogy én vagyok vele a legtöbbet őket jobban szereti? :'(
2010. ápr. 8. 14:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez még változhat. Az igaz, hogy a kutya választ bennünket. Ha kitartóan, türelemmel nevelgeted, játszol vele, lehetsz te az igazi, elfogadott, szeretett gazdi.
2010. ápr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
És az is lényeges, hogy tőled kapja a kaját!
2010. ápr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tőlem kapja! Mindent tőlem kap! De úgy tűnik ő ezt nem értékeli...:'(
2010. ápr. 8. 14:24
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Mert téged egyenrangúnak, vagy alacsonyabb rendűnek fogad el, mivel vele alszol stb.. Szüleid pedig gondolom kimértebbnek, határozottabbnak látja, ezért ők a falkában felette állnak, így jobban üdvözli őket, ha hazaérnek.
2010. ápr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám imád engem.De például a páromnak néha jobban csóválja a farkát, mert ő kevesebbszer simizi.Lehet,hogy amikor te megjöttél régebben,akkor nem csináltál belőle nagy ügyet(megjegyzem ez helyes).A szüleid meg lehet,hogy többet spanolták olyankor.Szerencsére nem pisil be a nagy izgalomban.Remélem.Semmi gond nincs ezzel.Te neveled, eteted, játszol vele, sétáltatod.Téged fog szeretni és hallgatni rád.
2010. ápr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a szüleiedet tekinti falkavezérnek,azért lehet ez..,téged meg egyenrangú félként kezel.
2010. ápr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
Az én kutyám meg a nagy majomszeretetemtől átvette az irányítást, Ő lett a falkavezér, Csunyán rámtámadott, éppen csak meg nem harapott, most büntiben van megkötöttem. De ugyanugy törődök vele, és közöltem őfelségével ezt most miért kapta.
2010. ápr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Levette a mintát, miszerint nagyon kell szeretni a szüleidet, hiszen tőled ezt látja. Egyszerűen csak ezt utánozza. Ettől még téged is szeret, sőt jobban is, csak másként mutatja ki.

Emiatt ne legyél bánatos. Ha meg az vagy, akkor majd jön a kutyád és felvidít. :)

2010. ápr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Neekem cicám van nekem az elején odajött felmászott a nyakamba nmyervogot bújt mintha egy nagy puha párna lennék és szopizott meg ette a hajam meg játszott ugyan így bánt másokkal egy idő utűn rá állt arra h szétrágja a kezem meg rám ugrik és anya ezt nem engedte neki vele ezt nem csinálja én hiába szólok rá csak ha pofont kap az orrára akk áll le.De amúgy halgat rám h gyere ide meg stb meg a nyakamnál alszik este. a te kutyádnak ez csak egy kis félelem a szüleidtől és probál feltűnő lenni h észre vegyék vagy vmi ilyesmi minden esetre nyugi téged tart a gazdájának veled foglalkozik a legtöbbet csak örül a szüleidnek is ezt természetes.;) nugyii:D
2010. ápr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

14:38 nak gratulálok

elrontod a kutya nevelését, aztán meg őt bünteted pedig téged kellene megkötni


kérdezőnek: nyugi, csak 2 hete van nálad, szeret ő téged, majd lassan összeszoktok :)

2010. ápr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!