Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezzel a táppal valóban inkább...

Kevin42 kérdése:

Ezzel a táppal valóban inkább csak, , kiszúrok" a kutyámmal?

Figyelt kérdés

5 éves kan franciabulldogomnak Panzi Hypoallergen tápot vásárolok, de a mai napon az eladó finoman megpróbált lebeszélni róla, mondván, hogy ez ugyanúgy csirke származékot is tartalmaz, és amúgy is egyáltalán nem hipoallergen, csak rá van írva.

Nem szeretnek rosszat a kutyámnak, de a drága táokat se engedhetem meg magamnak egyetemista lévén. :/

Tippek-ötletek, hogy mi lenne neki a legjobb?


2016. máj. 5. 20:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Itt az említett táp linkje: [link]
2016. máj. 5. 20:57
 2/6 anonim ***** válasza:

...

Valoszinuleg rairjak, kockaztatva egy durva pert, ha nem is hypoallergen.

Komolyan, mit szol bele az elado, ha csak ennyit tud?

2016. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyok jártas a dologban, de lenne egy kérdésem. A francia bulldogok nem ehetnek csirkét? Mi ennek az oka?
2016. máj. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen jó táp!


Nekünk is az egyik kutya ezt eszi :)


Eddig volt baja a kutyádnak??


Amúgy ha nem allergiás a csirkére akkor tök mindegy,hogy van e benne csirke származék vagy nincs.


Amúgy sem kockáztatnak a gyártók. Ha egy csirke allergiás kutyának adják majd kijön az allergia és kivizsgáltatják,hogy a táp tartalmazott csirkét akkor le is út fel is a gyártónak,kamu szöveget nem írhatnak rá a zacskóra!!:)


Némelyik állatos boltban az eladóknak halvány fingjuk sincs semmiről.

2016. máj. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csak azért bizonytalanodtam el mégjobban, mert itt egy kérdésnél is olvastam mar valakitől, hogy nekik az orvos mondott hasonlóakat erről a tápról. A csirkétől hasmenés-e lesz, és vakarózási tünetek lesznek. (Arcát kidörzsöli)

Allergia teszt egyébként nem volt még

2016. máj. 6. 23:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Hááát, az összetételnél ez a hús-és állati származékok dolog nem olyan bíztató (milyen állatból pontosan mi is? Simán lehet benne csirkeporc, vagy akármi.) Meg kellene tudni pontosan mi van benne
2016. máj. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!