Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettem pulykanyesedéket,...

Vettem pulykanyesedéket, ebből mennyit adjak a kutyusomnak, ha meg tésztát is akarok melle adni?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__7772673-tudna..

☝ezt is én írtam es gondoltam beprobálkozok a BARF etetéssel (de sajnos csak hétvégén lenne idom főzni neki)



2016. máj. 6. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a barfnak pont az a lnyege, hogy nem kell főzni, hanem mindent (kivéve vad és disznóhús) nyersen adsz a kutyádnak:) Facebookon van egy nagyon jó csoport, Barf elvek kezdőknek az alapoktól vagy vmi hasonló névvel lépj be ott vannak nagyon hasznos dokumentumok+segítőkész emberek:)
2016. máj. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben akkor nyersen kapja, de azert a tésztát főzve adom neki. De akkor mennyit?
2016. máj. 6. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért is kell neki tészta? Eleve a tészta megerjed a gyomrában. Ha mindenáron valamit akarsz a hús mellé, rizst főzzél, de az nyúlósra, mert a nekünk jó rizsből igen sok csak átszalad rajta.
2016. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem adok neki tésztát. Esteleg valami zöldség? Répa?
2016. máj. 6. 20:03
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Húha, azért a BARF etetés nem olyan egyszerű, hogy odaadom a nyerset és kész. Olvass után, nagyon kell figyelni az arányokra, hogy mennyi húst, csontot, belsőséget,zöldséget, tojást, stb. kell adni neki. Facebookon keresd meg a "B.A.R.F. elvek az alapoktól, mit-miért és hogyan" nevű csoportot, a fájlok között megtalálod a részletes leírást mindenről, de kérdést is tehetsz fel, szívesen segítenek.
2016. máj. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!