Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy kell arra tanítani egy...

Hogy kell arra tanítani egy kutyát hogy szépen menjen pórázon?

Figyelt kérdés
2 éves németjuhász keverék, most van alkalmam sétáltatni. Napi 2 2x megyünk, de valami kínszenvedés az egész. Rángat, húz... a kezeim már nagyon fájnak. Vettem neki fojtó nyakörvet, azt is ugyanúgy húzza.
2016. máj. 6. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Halti, vagy ha nagyon nem megy akkor kutyasuli,

[link]

2016. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok :)

Ugyan ezzel a problémával küzdünk mi is, én vettem egy haltit, tényleg nem húz benne annyira, de azert azt se várd hogy ugy menjen a kutyád mint a reklámban.

2016. máj. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is húz a kutyánk. Én elszoktam vinni futni. Az enyém 5-10 perc kocogàs után elfárad és ereje sincsen húzni. Én azt is szoktam, bár ahhoz türelem és kitartás kell, hogy ha elindulunk és húz, akkor visszarántom egy picit, leültetem, várunk és továbbmegyünk. Ezt addig gyakoroljuk, amíg elmegy a kedve a húzástól. Van mikor beválik (3.-4. utcánál már minden oké),de van olyan is, hogy az egész sétánk ebből áll. Ha mást nem, legalább gyakorolja az ülést és a várakokást. Ha úgylátom, hogy szépen viselkedett akkor hazaérve megdícsérem és adok neki jutifalatot.

Sok sikert, kitartást és türelmet! ;)

2016. máj. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!