Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Acana száraztápokból melyiket?

Acana száraztápokból melyiket?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom, hogy melyiket válasszam. Mellé nyúlni sem akarok mert elég drága. A westie kutyánk allergiás tüneteket produkál, a tacskónk is vakarózik egyre többet. Eddig a Pro Plan sensitive skint ették de ez mellett alakult ki a tacsi vakarózása. Az Acana Ranchlandsra gondoltam, mivel gabona- és glutén mentes, illetve marha, bölény és bárány húst tartalmaz, zöldségekkel, gyümölcsökkel és vitaminokkal. Így a csirkét is kikerüljük. Ez jó lehet? Nem emeli ki, hogy nem tartalmaz csirke húst, csak azt írja, hogy érzékeny, allergiás kutyáknak is jó.
2016. máj. 6. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Lamb and Apple

Az egyfajta fehérje jobb :)

2016. máj. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én allergiás vizslám Ranchlands-et eszik, imádja. Szerintem Te is maradj nyugodtan ennél, nagyon jó az összetétele. Lehet, hogy többféle fehérje van benne, de olvasd el a pontos összetételt, a bárányos-almásban bizony van csirkeporc. Egy allergiásnak minimális mennyiség is elég belőle, hogy tünetei legyenek. A ranchlands-ben nincs semmiféle baromfi-szármzék, szerintem jobb biztosra menni. Ráadásul a bárányosban minimál a tényleges hús(tán 7%?) és a bárányhúsliszt az első összetevő, míg a másikban van 15%-nyi marhahús, plusz a többi fajta hús és máj még mellé.
2016. máj. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Átrágtam és kicsit drága lenne számomra a havi 25e forintos táp nekik. A Brit premium és a Brit Care bárány+rízs tápokról van valamilyen tapasztalatotok?

2016. máj. 7. 20:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogy jött ki a havi 25 ezer?

eszik a 2 kutya összesen napi 300g-ok kb, az kerekítve mondjuk havi 9,5 kg. Zooplus webáruházban 19 900 a 13 kg-os, szóval kb. 15 000 HUF a havi költséged.

Nem meggyőzni akarlak, annyi jó táp van, de csak az ár ne riasszon el :)

2016. máj. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!