Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam ossze oket?

Hogyan szoktassam ossze oket?

Figyelt kérdés
paromnak van egy harcias csivavaja,egyutt is elunk kulfoldon.nekem otthonrol ki kell hoznom ide a tacsko keverekem.felek hogy nem fognak kijonni egymassal.az en kutyam ha eszik es oda akarok nyulni ram is morog.meg feltekeny a kutyam ha massal foglalkozom.teljesen megbolondul.nem tudom hogy fognak osszeferni.

2016. máj. 7. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem megoldható. Az a lényeg hogy ne a lakásban próbálkozzatok hanem semleges területen (utca,park) ha ott bírják egymást mennyetek a lakásba.És figyeljetek hogy hogyan viselkednek.Ha úgy látjátok baj lesz előzzétek meg.Enni pedig külön helységben kapjanak és az alvó helyük is máshol legyen ha megoldható.


És az első időkben foglalkozz többet a kutyusoddal.Bármit csinálsz mindig ő legyen az első pl. simi, jutifalat, játék. :)


+Ne légy ideges mert a kutya megérzi.

2016. máj. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Ha lenne még kérdésed vagy valami aggaszt esetleg nem értesz valamit kérdezz. :D


Sok sikert!

2016. máj. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszi a tanacsokat,megprobalom majd.
2016. máj. 7. 18:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Meg kell nevelni a kutyusodat. Ilyet nem tehetne meg a kutya, hogy rámorog a gazdájára, ha ő eszik. Meg nem szabad engedni neki azt sem, hogy kisajátítson (amit te féltékenységnek írsz).

Nevelés kérdése az egész. Nem tudom, hova (melyik országba) viszed, de ha van ott kutyaiskola, amelyik szocializációval is foglalkozik, az nagyon jó lenne.

2016. máj. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!