Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok mondani nekem Cseh...

Kreg24 kérdése:

Tudtok mondani nekem Cseh farkas kennelt OLCSÓN kb. olyan 50000FT alat? . A többi lent.

Figyelt kérdés
Csak ne a jófogáson, azt a 20000FT-os kutyát ami elég rosszul volt tenyésztve.

2016. máj. 8. 00:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
97%
Hát szerintem még ennyiért is max. keveréket kapsz.
2016. máj. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
88%

Kérlek ne ezt a fajtát válaszd! NAgyon sok tapasztalat kell hozzá, ráadásul kishazánkban nem is igazán tenyésztik max 1-2 szaporító van, akiktől pont 50e ft körüli instabil idegrendszerű kutyát kapsz egy amúgyis labilis fajtából. Gondold át még 1x.


50.000ért nemhogy ilyen ritka fajtát, kb semmilyen fajtatiszta törzskönyves kutyát nem találsz:/

2016. máj. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

A cseh farkaskutyát csak profi kutyásoknak javasolják, sok kiképzőnek is beletörne a bicskája.

Ha nem tudod kezelni a gyeplőt... Akkor, mivel elég nagy termetű kutya, komoly károkat tud okozni... Benned, a gyerekedben, a szomszéd néniben...

50 ezer alatt meg maximum egy német juhászt (abból sem egy egészséges, törzskönyves kutyát csak egy szaporítós kutyát, ami jó esetben nj lesz) kaphatsz.

Egy tenyésztőnél a kutyák egyébként is 100 fölött vannak, még a kevésbé ritka kutyák esetén is, 100 alatt maximum magyar kutyafajtát lehet kapni.

2016. máj. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Mire úgy megcsinálod a kerítést hogy azon ne szükjön ki, addigra ennek a pénznek a tízszeresét is elköltöd. Amúgy nem hiszem, hogy 1000 euro alatt kapsz cseh farkaskutyát. Ráadásul ilyen tapasztalatlan embernek nem is adja oda egyetlen tenyésztős sem.
2016. máj. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Az ötvenezres is pontosan ugyanígy egy szaporított valami, mint a húszezres, csak pofátlanabb az eladó. Vagy kifizeted a kutya árát, azt, amennyibe kerül ez a fajta, vagy felejtsd el.


Nem értem egyébként, mit problémázik ezen mindenki. Elkezded minden hónapban félrerakni, amit a kutyára költenél, és max. egy év alatt megvan a törzskönyves, minőségi kölyök ára. Ha meg az árának egy része már megvan, akkor nyilván még kevesebb idő. Komolyan ennyire fogyasztói társadalomban élünk, mindenkinek minden most azonnal kell, hogy inkább veszel keveréket, mint hogy gyűjtögess egy kicsit?

2016. máj. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
50 ezerért nincs semmilyen fajtatiszta kutya. Pláne cseh farkas. Nem tudom ennek a fajtának az árát, de gyanítom, hogy ennek inkább a tízszeresét közelíti az ára.
2016. máj. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 ForeverFree válasza:
97%

Kedves Kérdező!

Te 50000 alatt valószínű, hogy soha nem fogsz semmilyen csehszlovák farkaskutyát venni. Szaporítós fajtajellegű keveréket sem. Hogy miért? Mert a tenyésztők nagyon jól megválogatják, hogy nem kerülhet olyan kezébe, aki szaporítani akarja.

Aki ilyen néven hirdet meg egy kutyát a jófogáson, vagy mit tudom én hol, annak az ősei között biztos több, mint valószínű, hogy nincs farkas. Maximum fedeztetési ajánlatot találhatsz. (Ebbe most nem megyek bele.)

Szóval, marad a tenyésztő. Tegyük fel, hogy van annyi pénzed, hogy megvehesd a tenyésztőtől. Hát, bizony ez nem elég. Mivel ilyen kutyát a tenyésztők csak eléggé tapasztalt, igényes, hozzáértő embereknek adnak el, szóval Te ezt teljesen elfelejtheted. Az ilyen szellemileg elmaradott, szűklátókörű, tudatlan egyedeknek, mint Te vagy, semmilyen kutya nem való, nem hogy egy csehszlovák farkaskutya!

2016. máj. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Rájöttel, hogy a 20.000Ft-os csak fedez??? :DD

menhelyit

2016. máj. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Emberek tudom milyen a kutya nem kell mondani de az volt a kérdés, hogy valaki tud linket,nevet mondani egy cseh farkaskutya kennelről?
2016. máj. 8. 11:44
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
50.000 alattit= MISSION IMPOSIBLE
2016. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!