Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok mondani nekem Cseh...

Kreg24 kérdése:

Tudtok mondani nekem Cseh farkas kennelt OLCSÓN kb. olyan 50000FT alat? . A többi lent.

Figyelt kérdés
Csak ne a jófogáson, azt a 20000FT-os kutyát ami elég rosszul volt tenyésztve.

2016. máj. 8. 00:05
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy ilyen kutyát,hozzád hasonlóan tudatlan,hozzá nem értő tulajdonosnál,aki elhitte,hogy ez egy játékos,barátságos fajta.

A kutya kb.mindenkit végigharapott már,akihez hozzáfért.Nem egy ember jelentette fel a tulajdonost emiatt.

Kutyákkal is nagyon köcsög az illető jószág.Komolyan szóba került szám elaltatása is.

Mivel a szüleid tartanak el,érdeklődd meg azt is tőlük,hajlandók-e a kártérítéseket,megtépett kutyák orvosi költségeit fizetgetni.Meg bíróságra járkálni a kutya miatt.

2016. máj. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

figyelj tök jó, hogy van 40.000 forintod. Jön a nyár keresel vmi jó kis nyári diákmunkát és 1 nyár alatt meg tudod keresni a hiányzó összeget. Ez poztív

DE 16 évesen egy ilyen erős ösztönkutyát választani full kezdőként én nem tenném. Neki kemény FALKAVEZÉR kell.

Ha javasolhatom. Most vegyél/fogadj örökbe egy ordas németjuhászt küllemre valamelyest hasonlít főleg a világosabbak, és jellemre se a könnyű kategória. Velük is kellő határozottsággal kell bánni+energiabombák. Ha meg tudod nevelni leteszed vele min. a középszintű engedelmességi vizsgát, akkor utána amikor már te is érett felnőtt leszel akkor megveszed az álomfajtád, addig az nj jó tapasztalatszerzés lesz.

2016. máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!