Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám mindig sír amikor...

A kutyám mindig sír amikor hazaérek a suliból. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Màr kicsit öreg. Eddig mindig azt hittem, hogy örömében sír, hogy hazaértem, mert olyankor mindig megsimogatom, es jàtszok vele. De ma nem hagyta abba a nyüszítést amikor elkeztem simizni. Folytatta a nyavajgàst, mintha kínoznàm. Pedig nem kínoztam, hanem egyre óvatosabban simogattam. Miért csinàlhatja ezt? Lehet hogy lelki problémài vannak, mert kb két hónapja elpusztult a testvére? Miutàn ő elpusztult, nagyon depis volt. De azt hittem azóta màr megnyugodott, mert úgy viselkedett mint màskor. Mit csinàljak vele?

2016. máj. 9. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvos megvizsgálta? Nem beteg, nincsenek fájdalmai?
2016. máj. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nemhiszem, de sokat vakarózik, annak ellenére, hogy még sosem làttam benne se bolhàt, se kullancsot, vagy ilyesmit.
2016. máj. 9. 14:46
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Sír, pozitív visszajelzést kap rá, naná hogy csinálja. Majd ha figyelmen kívül hagyod, és csak akkor foglalkozol vele, amikor lehiggadt, akkor nem lesz neki érzelmi trauma minden egyes hazaérkezés.
2016. máj. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy valami baja van, így jelzi feléd. Szerintem vidd el állatorvoshoz.
2016. máj. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az azért igen ritka, hogy egy kutyának csak hazaérkezéskor fáj valamije. Fura egy kórság lenne :)
2016. máj. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg szeparacios szorongas? Nem biztos, hogy fizikai baja van lehet sulyos a szeparacios szorongasa es ebben az esetben is tenni kell ellene surgosen.
2016. máj. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!