Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történhetett a Kutyámmal?

Mi történhetett a Kutyámmal?

Figyelt kérdés
Van egy Amstaff-om kb 10 hónapos multhét szombat óta valami történhetett mert szombaton egy nagy patkányt fogott és be vitte a házába morgott rám meg is kapott kicsit, ugye akkor még nem tudtam hogy ott van a patkány és azt védi. és azóta nagyon meghülyült van olyan hogy oda megyek simogatom stb. el kezd mindenkire morogni akárki simogatja. Játszok vele 10 perc múlva kimegyek hozzá morog ha simogatom vagy valaki más simogatja. mi lehet vele ? tudtok segíteni ? Talán valaki adott valami neki ?

2016. máj. 9. 18:09
 1/9 anonim válasza:
100%
Nem lehet, hogy a patkánytól elkapott valamit? Mindenesetre szerintem mindenképp vigyétek el állatorvoshoz, mert még fiatal, és nem lenne jó, ha ilyen maradna felnőttkorára.
2016. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy az elelem, illetve a "jatek" orzese igen eros feltest, es eros dominans jellemre IS utalhat. Marpedig ez igen veszelyes lehet, plane egy Amstaffnal. Mindenfelekepp megvizsgalnam ezt a lehetoseget is.


Amugy az etetes, hogy megy nalatok? Ugral izgatott mikor kajat kap? Kell varnia, szembe nezni, esetleg "tied" (vagy hasonlo vezenyszoval) nyulhat csak a kajahoz vagy leteszitek es had vigye? Ha hiszed ha nem a megfelelo etetesi "ritualen" nagyon sok mulik.

2016. máj. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát igazából az etetés reggel és este nem nagyon kell szólni neki hogy kaja mert egyből ott van és tudja hogy az övé mert ugye a saját táljába rakom a szeme előtt. Az az igazság hogy mikor ez a patkányos történet történt akkor felhívtam a dokit mert nem tudtam kiszedni igazából nem tudni mért haverom átjött és ö rá jött ki és oda ment hozzá. szóval mikor kiszedtem a patkányt mondtam a dokinak mivolt röhögött rajat milyen aranyos történet és kérdeztem kell-e valami miatt elvinni hozzá de hát azt mondta nem szoval eddig ezért nem vittük.
2016. máj. 9. 18:45
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Ez az Amstaff egy Pit valtozat? Vigyazz mert le fogja harapni a fejedet!
2016. máj. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Amerikai staffordshire terrier. nincs benne pitt
2016. máj. 9. 18:49
 6/9 anonim ***** válasza:

2#es vagyok: Javaslom az etetesi rituale megvaltoztatasat. A kaja a tied amit TE megosztasz vele, nem pedig az ove, ha az ove o a falkavezer.


En ugy gondolom ujfent szerintem ez "egyszeru" feltes, nem pedig biologiai gond (ertsd betegseg). Ezt nagyon gyorsan orvosolni kell, mert a fejedre no es a kovetkezo kerdesek mar az lesz "hogy dolgozzam fel a kutyam halalat, mert el kellett altatni". Persze ez most igy dramaian hangzik, es kozel sem biztos 100%-ban igazam van, de ha egy kutya beteg, akkor levert lesz nem pedig ilyen mint, amit te leirtal.


Keress ra a kutyak jatek- es kajafeltesere a google-n

(de segitek itt egy link: [link] mert ez kesobb sulyosabba is valhat es egy eros kutyanal (es itt ne csak a fizikai erejere gondolj) ez kozel sem olyan vicces, mint valami szobacirkalonal.

2016. máj. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat igazából igy észre vettem hogy csak akkor morog ha tényleg valamit el veszek tőle vagy hát nagy ritkán mikor csak a házába vagy csak úgy döglik valahol akkor morog meg ilyenek. ha elő rántom a pórázt mint akit kicseréltek.és nyalakodás van. de csak azért tűnt fel így mert csak azót csinálja míóta volt ez a patkányos ügy
2016. máj. 9. 19:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyerek van a házban? Ha fura a kutya akkor inkább el kell altatni még mielőtt valami tragédia történik. Az amerikai staffordshire terrier állitólag majdnem olyan labilis mint a pit bull terrier, egyszercsak gondol egyet és megtámad egy családtagot aki nem tetszik neki.
2016. máj. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden amstaff őse, az első hivatalos amstaff pitbullként látta meg a napvilágot.. de egyébként tiltd neki falkavezérséget tedd helyre. Kérdésed van irj, nekem hasonló domináns kutyam van, nem.kell altatni..
2016. máj. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!