Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha én adom be a kutyának a...

Ha én adom be a kutyának a féreghajtót, én is beragaszthatom a kiskönyvébe a hozzá járó matricát? Drontal plus.

Figyelt kérdés
2016. máj. 13. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a féreghajtón van a hangsúly, hanem a veszettség elleni oltásról! A féreghajtó beadása/dokumentálása nem előírás!
2016. máj. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tök felesleges beragasztani. Elég, ha a naptáradba bejegyzed, hogy mikor esedékes a következő.
2016. máj. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az orvoson kívül nem írhat, ragaszthat senki az oltási könyvbe.

A veszettségi oltásnál kötelező a féreghajtás. Azt az orvos be is jegyzi.

2016. máj. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, utolsó, csak megkérdezni szokták, mikor volt az utolsó féreghajtás. Attól függően adnak vagy nem féreghajtót, hogy szükséges-e, nem pedig az oltás ténye miatt.
2016. máj. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Időpont ma 15:58

Előírás, hogy a veszettségivel adni kell féreghajtót. Állambácsinál ezzel le van tudva. a féreghajtás és az oltás.

Hogyha az orvos ismeri a gazdát, a kutyát és feltételezi, hogy a szokásos 3 havi féreghajtást természetesen megcsinálják, akkor kérdeznek. Viszont akkor, amikor évente egyszer kimegy az orvos egy faluba és végig oltja a kötelezővel a kutyákat , kétlem, hogy nagy létszámban féreghajtanának azok, akik az évi 1 veszettségi oltással letudják a kutyával való kötelességeket.

2016. máj. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!